Spojte se s námi

Liga mistrů

Potvrdí Barcelona svoji dominanci?

Publikováno

dne

Barcelona

Dosti suverénním dojmem působí slavná Barca jak na domácí scéně tak i v LM. Ve skupině D je zatím první s plným počtem bodů, které nasbírala díky domácí výhře 3:0 nad Juventusem a venkovní výhře 0:1 nad Sportingem. Nyní ji čeká outsider skupiny, proti kterému by neměla v žádném případě zaváhat.

Zaváhání si nepřipouští ani kouč Valverde. Byť Barca v posledním ligovém kole domácí soutěže „jen“ remizovala na hřišti Atlética Madrid, tak je stále první se 4bodovým náskokem před Valencií. Kouč Valverde nebude moci v tomto zápase využít služeb trojice Rafina (Z 0/0), Dembélé (U 2/0), Turan (Z 0/0). Všechny hvězdy má k dispozici.

Předpokládaná formace: 4-4-2

Předpokládaná sestava: Stegen – Alba, Umtiti, Piqué, Semedo – Iniesta, Busquets, Rakitič, Vidal – Messi, Suárez

 

http://gty.im/861395584

 

Olympiacos

Olympiacos může láteřit na vysokou náročnost soupeřů ve skupině. Los byl k tomuto týmu opravdu krutý, byť v LM asi není moc z čeho vybírat. Zatím podle předpokladů za soupeři zaostává a po dvou prohrách je poslední v tabulce. Teď jej navíc čeká dvojzápas s Barcou, který Olympiacos nejspíše ze hry odepíše úplně.

Trenér Lemonis má k dispozici zajímavé hráče. A pro tento zápas nejsou z kádru hlášeny žádné absence. Nejisté jsou starty jen dvojice Vukovič (O 1/0), Ben (U 2/0).

Předpokládaná formace: 4-2-3-1

Předpokládaná sestava: Kapino – Elabdellaoui, Romao, Engels, Figueiras – Ofoe, Gillet – González, Fortounis, Marin – Emenike.

 

http://gty.im/855600504

 

Prediction

Favorit je jasný. Barcelona je jednoznačně o několik úrovní dále. Nemyslím si ani, že by hrozilo nějaké podcenění soupeře. Zde je spíš otázka o kolik. Minimem je dne výhra Barcelony o tři branky. Většímu debaklu bych se vůbec nedivil.

Reklama

Oblíbené