Spojte se s námi


Fortuna liga

VIDEO: Zákeřnost Krejčího! Chtěl úmyslně Chytilovi zlomit ruku, měla to být červená, shodují se experti

Ladislav Krejčí je známý tím, že nechodí pro ostré zákroky daleko. Dřív byly i za hranou agresivity, čehož poté sám litoval a v posledních letech se trochu uklidnil. Poté ale v derby předvedl další zákrok za hranou, kdy velmi nevybíravě dohrál Mojmíra Chytila.

Publikováno

dne

Ladislav Krejčí je známý tím, že nechodí pro ostré zákroky daleko. Dřív byly i za hranou agresivity, čehož poté sám litoval a v posledních letech se trochu uklidnil. Poté ale v derby předvedl další zákrok za hranou, kdy velmi nevybíravě dohrál Mojmíra Chytila.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Asi všichni si pamatují zákrok Ladislava Krejčího na Tomáše Solila z Pardubic. Sparťanský obránce se podíval, vyskočil a loktem sestřelil svého soupeře. Po tomto zákroku se na Krejčího strhla velká vlna, která nakonec skončila čtyřzápasovým trestem.

Od té doby se ale Krejčí zklidnil a i když z ostré hry neubral, ubylo zákeřných zákroků. Jeho nedisciplinovanost ale zůstává pořád stejná. V této sezóně nasbíral už 9 žlutých karet a k tomu 3 červené.

Další zákrok na hraně karetního trestu předvedl v derby proti Slavii. Ve 35. minutě letěl dlouhý míč do souboje mezi Chytila a Krejčího, na první pohled obyčejný souboj, kterých v zápase svedou desítky.

Jenže po něm se slávistický útočník začal svíjet na zemi ve velké bolesti a Krejčí odcházel s pohledem, jako když moc dobře věděl, co udělal. A opakovaný záběr ukázal příčinu Chytilovy bolesti.

Krejčí totiž zápasnickým chvatem složil Chytila, problémem však bylo že s pohybem pokračoval, i když už byl Chytil na zemi a ještě s ním trhl. Útočník Slavie se okamžitě chytil za rameno a svíjel se v obrovských bolestech. Z opakovaného záběru to vypadalo, jakoby chtěl Krejčí parťákovi z reprezentace zlomit ruku.

Zákeřnost a červená

„Strašná prasárna Krejčího. Pokus o zlomení ruky. Za mě ČK,“ napsal na síti X redaktor Deníku Sport Daniel Konečný. „Od Ládi Krejčího to byla stejná prasárna, jak od Ramose na Salaha ve finále Ligy mistrů,“ napsal bývalý fotbalista a nyní expert Petr Nerad.

„Udělal to schválně…také s tímhle jako Sparťan nesouhlasím…mají spolu jet na repre a on mu málem zlomí ruku,“ přidal se fanoušek Sparty s přezdívkou Dendy.

„To udělal Krejčí schválně. Proč nezasahoval VAR? Protože se poka*ali,“ dodal účet s názvem Mladá Liga věnující se mladým českým fotbalistům.

Zdroj: X, Fortuna liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.