Spojte se s námi


Fotbal

Bez Sarriho lepší Lazio? Fanoušci Římanů po vypadnutí z poháru myslí pozitivně

Lazio Řím se v této sezoně musí obejít bez trofeje. Úterní výhra 2:1 v semifinále Copa Italia nestačila na postup do finále, úvodní utkání totiž skončilo 2:0 pro Juventus. Fanoušci Římanů přesto vidí světlo na konci tunelu.

Publikováno

dne

Lazio Řím se v této sezoně musí obejít bez trofeje. Úterní výhra 2:1 v semifinále Copa Italia nestačila na postup do finále, úvodní utkání totiž skončilo 2:0 pro Juventus. Fanoušci Římanů přesto vidí světlo na konci tunelu.

Odveta semifinále Copa Italia byla asi více dramatická, než se očekávalo. Juventus měl z domácího prostředí dvougólový náskok, v Římě to ale dlouho vypadalo na prodloužení. Zásah Arkadiusze Milika ale všechno změnil.

Nečekaně dominantní Římané

Lazio Juventus přehrálo ve všech směrech. Míč drželo na úrovni 58 procent, celkově mělo devět střel a z toho pět letělo na bránu. Juventus trefil prostor mezi tyčemi pouze dvakrát, stačilo mu to ale na kontaktní gól.

„Lazio bylo skvělé bez ohledu na výsledek. Je škoda, že se po takovém výkonu nejde do finále. Do příště se zlepšíme,“ napsal v lajkovaném komentáři pod facebookový příspěvek Lazia fanoušek Giuseppe.

Návrat dobrých časů?

Fanoušci jsou po vypadnutí z poháru možná až překvapivě pozitivní, důvodem je ale i dlouhodobý pohled na fotbal v Laziu. Nový trenér Giovanni Martusciello jim dává naději, že klub bude hrát lepší fotbal než Maurizio Sarri.

„Konečně má naše hra nápad, konečně je na lavičce Lazia trenér. Pokračujte stejně i v lize,“ napsal příznivec Vincenzo.

Vincenzo stejně jako zbylí fanoušci Lazia se dobrým výkonem ujistili, že Lazio má budoucnost. V minulých týdnech totiž klub dostal dvě facky, když odchod oznámil jeden z kapitánů Luis Alberto a také křídelník Felipe Anderson.

Římané mají každopádně rozdělenou práci v lize. Ze sedmé příčky ztrácí na TOP 5 zaručující Ligu mistrů tři body, AS Řím má však zápas k dobru. V posledních pěti kolech čeká Lazio z TOP 10 tabulky pouze mistrovský Inter Milán.

Zdroj: Facebook

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.