Spojte se s námi


Hokej

Fanoušci jsou nadšení z komentování Voráčka, ten musel krotit emoce. Poslechněte si jeho nejlepší hlášky

Jakub Voráček je přirozený talent. Během své kariéry patřil mezi nejlepší české hráče v NHL, kvůli nejednoho otřesu mozku však musel skončit. Ihned tak skočil do nové role a zatím to vypadá, že se nám rodí nový skvělý komentátor českého hokeje.

Publikováno

dne

Jakub Voráček je přirozený talent. Během své kariéry patřil mezi nejlepší české hráče v NHL, kvůli nejednoho otřesu mozku však musel skončit. Ihned tak skočil do nové role a zatím to vypadá, že se nám rodí nový skvělý komentátor českého hokeje.

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého MS v hokeji

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Přes 1000 zápasů v NHL, za kterých stihl nasázet 223 gólů a 580 asistencí. Jakub Voráček se jistě zařadí mezi nejlepší české hráče, kteří nastupovali v nejlepší lize světa. Kvůli častým otřesům mozku ale musel bohužel ukončit kariéru předčasně.

A co po kariéře? Klid, golf, tenis, občas nějaká charita? S tím na Voráčka nechodťe. Dřívější kapitán národního týmu u hokeje zůstal, pravidelně jej můžete slyšet v hokejovém podcastu „Puk, Pak, Pivo“ a od letošního dubna také na obrazovkách České televize.

Voráček už komentoval český tým s Norskem, poté i v pondělí se Švýcarskem. A jeho výkon byl stejně tak dobrý, jako býval na ledě. Fanoušci si nejvíce cení jeho bezprostřednosti, uvolněnosti a přitom zároveň dokáže přinést do komentování zajímavý poznatek, protože hře rozumí jako málokdo.

Hodně se na sociálních sítích skloňovaly také velké emoce Voráčka. Po faulu Kempného v prodloužení vykřikl: „Neeee!“ a pak se raději omlouval: „Já si musím uvědomit, že nejsem doma na gauči Roberte, já jsem trošku emotivní.“

Právě emoce jsou přitom to, co chtějí fanoušci slyšet. I proto je Robert Záruba se svým emotivním komentováním dlouhodobě nejoblíbenějším českým komentátorem.

U bývalého hráče Philadelphie či Columbusu přitom byla vidět na začátku lehká nezkušenost, když si v úvodním vstupu nezapl mikrofon. „Pardon, první kaňka,“ smál se Voráček.

Fanoušky také pobavil, když nemohl najít český překlad ke slovu momentum, když vzpomínal na české nadávky s Kevinem Fialou, nebo když chtěl na konci zápasu upéct Švýcary na pekáč.

Zdroj: ČT Sport, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.