Spojte se s námi


Hokej

Kacetl jako gólman sezóny? To je snad vtip! Jak veřejnost reaguje na ocenění pro brankáře Ocelářů?

V úterý večer proběhl galavečer Tipsport Extraligy, na kterém bylo rozdáno několik individuálních ocenění. Hokejistou sezóny se stal Tomáš Filippi, nejlepším brankářem zase Ondřej Kacetl. A právě tohle značná část fanoušků označuje za vtip. Jak na ocenění pro gólmana Ocelářů reaguje veřejnost?

Publikováno

dne

V úterý večer proběhl galavečer Tipsport Extraligy, na kterém bylo rozdáno několik individuálních ocenění. Hokejistou sezóny se stal Tomáš Filippi, nejlepším brankářem zase Ondřej Kacetl. A právě tohle značná část fanoušků označuje za vtip. Jak na ocenění pro gólmana Ocelářů reaguje veřejnost?

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jako tradičně se po sezóně Tipsport Extraligy udělovala cena nejen pro nejlepšího hokejistu právě uplynulého ročníku. Tím se každopádně stal útočník Bílých Tygrů Tomáš Filippi, jenž byl zároveň nejproduktivnějším hráčem základní části.

O seznamu všech oceněných jsme psali už v jednom z předchozích článků. Hokejovou komunitu ale především rozdělila jiná volba.

A to Ondřej Kacetl coby nejlepší brankář sezóny. Třinecký gólman zažil vskutku skvělé play off, v rámci kterého Ocelářům pomohl k zisku pátého po sobě jdoucího mistrovského titulu.

Kacetl mimo jiné vyhrál také anketu Zlatá helma komerční banky, kdy se fanouškům nejvíce líbil jeho zákrok v semifinále proti Spartě. Třinecký brankář si odnesl také cenu pro Nejlepšího hráče Play off TELH.

V rámci základní části bychom ale našli více gólmanů, kteří svými výkony přispěli nejen k důležitým výsledkům svého týmů, ale kterým se i dle statistik zkrátka dařilo lépe. A právě z toho důvodu s oceněním nesouhlasí značná část veřejnosti.

Kacetl nejlepším brankářem sezóny. Jak reaguje veřejnost?

„To je dobrá komedie. Vědí, že tam je brankář sezóny, ne play off?“ píše jeden z fanoušků pod příspěvek Tipsport Extraligy. „Dobrý vtip,“ reaguje další z příznivců TELH.

Několik slov k tomuto tématu přidal právě také hokejový analytik a redaktor Deníku Sport Adam Papoušek. Ten na pozici nejlepšího brankáře sezóny navrhl Marka Mazance, Dominika Frodla nebo Lukáše Klimeše, přičemž podobně to vidí i několik dalších fanoušků.

„VP play off naprostý souhlas, ale sezóny? To asi nevěděli koho, tak střelili zase Kácu. Nechápu. V základní části naprostý průměr,“ doplňuje Jiří Hošek.

„Jak je ale na reakcích veřejnosti vidět, hokejová komunita se v tomhle neshodne. „Podle mě je zase blbost vyhlašovat nejlepšího hráče jen podle základní části. Hraje se tam úplně jiný hokej. Nej hráč musí mít skvělé obě části sezóny,“ píše Tonda Wawrzacz

„Dle mého skromného názoru, je konec sezóny nejdůležitější vyústění sezóny. Pan Kacetl je jeden z mála (ne-li jediný), jenž se dokáže takovýmto markantním způsobem naprogramovat k neskutečným výkonům. Není jiné jméno, které dokáže podpořit třinecký výkon, nežli Ondřej Kacetl,“ dodává Ondřej V.

Zdroj: Tipsport Extraliga, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.