Spojte se s námi


Fortuna liga

Problém pro Slavii! Hvězdný útočník nechce prodloužit smlouvu a rád by odešel do zahraničí

Pražská Slavia bude muset v létě hodně řešit stavbu kádru. Jednak musí pořádně posílit, zároveň se bude ale také muset vypořádat s několika pohyby z kádru ven. Na odchodu je totiž útočník Václav Jurečka.

Publikováno

dne

Pražská Slavia bude muset v létě hodně řešit stavbu kádru. Jednak musí pořádně posílit, zároveň se bude ale také muset vypořádat s několika pohyby z kádru ven. Na odchodu je totiž útočník Václav Jurečka.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Pětadvacet gólů v minulé sezóně, devatenáct v té aktuální. K tomu dohromady 11 asistencí. To je úchvatná bilance Václava Jurečky za dva roky ve Slavii. Jenže dost možná další zápisy do statistik od léta nepřidá.

Za rok v létě totiž končí Jurečkovi v Edenu smlouva a podle serveru inFotbal to na podpis nového kontraktu nevypadá. Má totiž příliš vysoké nároky, co se týče nové smlouvy a navíc by si rád ještě vyzkoušel zahraniční angažmá.

Jurečka už málem odešel loni v létě po životní formě v nadstavbě, kde nasázel 12 gólů za 5 zápasů. Zájem byl z Bundesligy, Turecka či USA, ale požadovanou částku Slavii nikdo nezaplatil. Pokud by tak produktivní útočník neprodloužil smlouvu, příští rok by mohl odejít kamkoliv zadarmo.

Nebyla by to při tom u něj žádná novinka. Jako volný hráč odcházel před pár lety z Opavy do Slovácka a i z Uherského Hradiště zamířil do Edenu zadarmo. Z tohoto typu přestupu samozřejmě těží hlavně hráč a jeho agent, protože nový klub nemusí platit žádnou přestupovou částku a je tak tradicí, že tak přitlačí na podpisovém bonusu.

Změny v útoku

Útok Slavie v příští sezóně tak možná dozná velkých změn. Jedinou stálicí je Mojmír Chytil, jinak to bude fičák. V A-týmu skončí Stanislav Tecl, nejspíš se schyluje i k odchodu Micka Van Burena a Muhammeda Tijaniho. A pokud by odešel i Jurečka, hlásil by Trpišovský na poplach.

Jistý je návrat Daniela Fily, který začne v Edenu přípravu. V posledních dnech se Slavia začala vyptávat na útočníka Hradce Králové Daniela Vašulína. V Bukurešti si zase sešívaní vyhlédli Albiona Rrahmaniho, jednu z největších hvězd kosovského fotbalu.

Tady ale narazila na cenovku, rumunský celek totiž požaduje 8 milionů eur, což by byl nejdražší příchod do české ligy v historii. Rekord přitom naposledy pokořil David Zima.

Zdroj: Infotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.