Spojte se s námi


Fortuna liga

Neuvěřitelný počin! Slovácko ukončilo nepříznivou sérii a nesmazatelně se zapsalo do historie Fortuna ligy

Slovácko v souboji s Mladou Boleslaví předvedlo až neuvěřitelný počin. Během celého zápasu totiž hostující celek nevyprodukoval jediný faul, což se zdá být až jako nemožné. Týmu z Uherského Hradiště se disciplína rozhodně vyplatila.

Publikováno

dne

Slovácko v souboji s Mladou Boleslaví předvedlo až neuvěřitelný počin. Během celého zápasu totiž hostující celek nevyprodukoval jediný faul, což se zdá být až jako nemožné. Týmu z Uherského Hradiště se disciplína rozhodně vyplatila.

Poslední sezona Martina Svědíka na lavičce Slovácka se zřejmě nevyvíjí úplně podle jeho představ. Moravský celek se sice probojoval do skupiny o titul, v jarní části sezony ovšem za svými konkurenty výrazně zaostává.

Od poloviny února se ve Fortuna lize odehrálo jedenáct kol, přičemž Slovácko dokázalo triumfovat pouze na půdě Karviné. Třikrát vybojovalo alespoň remízový výsledek a sedmkrát odcházelo ze hřiště poraženo.

Navzdory nepřesvědčivé formě to celku z Uherského Hradiště stačilo na skupinu o titul. V ní nejprve nestačilo doma na Spartu, následně prohrálo po velké přestřelce také v Doosan Aréně.

V samotném závěru utkání navíc viděl červenou kartu trenér Martin Svědík. Na hřišti Mladé Boleslavi tak vedl tým asistent Jan Baránek mladší a Slovácko zápas se svým oblíbeným soupeřem zvládlo na výbornou.

O jedinou gólovou trefu v duelu se již ve čtvrté minutě postaral Pavel Juroška, o kterého má zájem například Viktorie Plzeň. Nepřívětivá série Mladé Boleslavi proti Slovácku se tak natáhla již na osm utkání.

Slovácko bez faulu

Moravskému celku se navíc povedl nevídaný počin. V průběhu celého utkání totiž nevyprodukovalo ani jeden faul, čímž se nesmazatelně zapsalo do historie Fortuna ligy.

„Tahle statistika mě trochu překvapila. Byla tam spousta brejkových situací a nějaké přerušení na jejich půlce určitě mohlo být. Ale klobouk dolů, odehrát zápas bez faulu,“ uvedl Baránek v pozápasovém rozhovoru.

Slovácko se tak udrželo v boji o evropské poháry. Dvě kola před koncem sezony ztrácí na čtvrtou Mladou Boleslav tři body, což není neřešitelný úkol. Již v sobotu jej ale čeká domácí utkání se Slavií.

Zdroj: Fortuna liga, O2 TV Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.