Spojte se s námi

O nás

Ruik = Hlas sportovních fanoušků

Milujeme sport, rádi sázíme a také o něm rádi čteme. Ne všichni sportovní fanoušci ale chtějí být pouze pozorovateli, někteří se chtějí i přímo zapojit do dění a sdílet s ostatními své komentáře ať už formou psaní článků nebo natáčením videí. Právě pro tyto nadšence vznikl sportovní internetový portál Ruik.

Tomu vdechl v neděli 23. 4. 2017 život velký fotbalový fanoušek Tony Ruik, který začal psát články o svém největším koníčku, tedy o fotbale. Netrvalo dlouho a k projektu se začalo přidávat stále více a více lidí, načež v roce 2023 napsalo alespoň jeden článek více jak 300 sportovních fanoušků.

Na Ruiku se postupně objevily krom fotbalu i hokej, bojové sporty, tenis, motorsport a další. Vše je taktéž propojeno se světem sázení, když se čtenáři pravidelně mohou těšit na zápasové previews, statistiky a další rady a tipy k tomu, abyste byli pokud možno co nejúspěšnější.

Rok 2023 bude navždy zlomový. Ruik se totiž vydal do zahraničí a na jaře spustil španělský server ruik.es a anglický ruiksport.com.

I proto vznikla v roce 2024 společnost Ruik Digital s.r.o., která se bude snažit navázat na vše, na čem pracovali stovky lidí posledních 7 let.

Ruik Digital s.r.o.

Machatého 689/3, 152 00 Praha – Hlubočepy

IČO: 21123764

DIČ: CZ21123764

Jednatel

Antonín Hrůza – [email protected]

Šéfredaktor

Michael Pastva – [email protected]

Obecné dotazy

[email protected]

Sociální sítě
FacebookRuik.cz
InstagramRuik.cz
XRuik.cz
Youtube@ruikcz
TikTok@ruik.cz

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.