Spojte se s námi


Fotbal

Provokatér Vinícius opět dodal munici kritikům. Takto neuctivě se v bitvě Realu Madrid s Bayernem dostával do hlavy Kimmichovi

Semifinále Ligy mistrů je za námi, zejména fanoušci Realu Madrid a Borussie Dortmund se těší do Wembley. Španělský celek zhatil veškeré naděje na další německé finále, když vyřadil Bayern Mnichov. Neobešlo se to však bez kontroverzí. O provokace se opět staral Vinícius Jr.

Publikováno

dne

Semifinále Ligy mistrů je za námi, zejména fanoušci Realu Madrid a Borussie Dortmund se těší do Wembley. Španělský celek zhatil veškeré naděje na další německé finále, když vyřadil Bayern Mnichov. Neobešlo se to však bez kontroverzí. O provokace se opět staral Vinícius Jr.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Real Madrid se po zisku titulu ve španělské lize přiblížil dalšímu velkému úspěchu. Ve středu totiž vyřadil z Ligy mistrů slavný Bayern Mnichov a postoupil do finále, kde se střetne s Borussií Dortmund. Vestfálský celek půjde do zápasu v roli velkého outsidera.

Více než finále se ale ještě řeší semifinálová odveta právě mezi Realem a Bayernem. Důvodů je několik. Tím největším jsou výkony rozhodčích, kteří připravili bavorského giganta o gólovou příležitost, respektive možná i o gól.

Zejména v Mnichově tedy emoce pořádně vřou. Ostatně se nelze divit, když rozhodčí přišli za hvězdami Bayernu s omluvou. Zejména Thomas Müller byl po utkání kritický nejen k rozhodčím, ale k tomu, jak je dle něj pomáháno Realu Madrid často.

Na to reagoval Carlo Ancelotti nečekaným způsobem. Joshuu Kimmicha označil za simulanta, kvůli němuž nebyl uznán gól Nacha. To je však hodně překvapivé, jelikož německý univerzál byl skutečně a jasně faulován.

Nyní se však hodně řeší také chování jedné z největších hvězd Realu Madrid. Vinícius Jr. se totiž pořádně vyřádil právě na Kimmichovi. Video bylo natočeno z tribuny.

Vinícius dodal další munici kritikům

Vinícius Jr. aktuálně patří mezi nejkontroverznější postavy světového fotbalu. O jeho fotbalových kvalitách už pochybovat nelze. Čísla sbírá skvělá, výkony předvádí také solidní. Patří k tahounům Realu Madrid. Jenže často provokuje soupeře i fanoušky.

To si bohužel vybralo svou daň v nechutné podobě, když se brazilský talent stal velmi častým terčem rasistických urážek. Celá situace se pak hodně řešila. Došla tak daleko, až se v březnu na jedné z tiskových konferencí rozbrečel se slovy, že jen chce hrát fotbal.

A právě tato slova si připomínají jeho kritici před videem, kde se Vinícius chová hodně neuctivě a provokativně k jednomu ze svých protihráčů, konkrétně Joshuu Kimmichovi. Brazilec tak dal další munici svým kritikům.

Rasismus v žádném případě do dnešní společnosti nepatří. Doufejme tedy, že se Vinícius nestane brzy opět jeho obětí. Že jsou na něj ale vysazení protihráči i fanoušci soupeřů, tomu se divit nemůže. Z velké části tomu jde sám naproti.

Zdroj: Twitter, UEFA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.