Spojte se s námi


Hokej

Pastrňák se Zachou zatím na MS nejedou. Boston odvrátil konec série!

Čeští fanoušci věřili v konec Bostonu v playoff NHL, avšak tým ještě stále drží naději na postup. V noci porazil Floridu 1:2 a David Pastrňák zatím do Prahy nezamíří. V dalším utkání Edmonton porazil Vancouver a dostal se do vedení série.

Publikováno

dne

Čeští fanoušci věřili v konec Bostonu v playoff NHL, avšak tým ještě stále drží naději na postup. V noci porazil Floridu 1:2 a David Pastrňák zatím do Prahy nezamíří. V dalším utkání Edmonton porazil Vancouver a dostal se do vedení série.

Florida Panthers – Boston Bruins 1:2

David Pastrňák a Pavel Zacha ještě reprezentaci na MS neposílí! Jejich Boston Bruins zvládli první zápas nad propastí a za stavu 1:3 v sérii s Florida Panthers vybojovali snížení a po výhře 2:1 vrátili sérii zpět do Bostonu.

„Měli jsme skvělou první třetinu. Hlavní ale bylo, že jsme v dobré hře vydrželi celých 60 minut. Nesmíme přestat hrát ani v příštím zápase doma. Byly to těsný zápas o jednu branku a o to cennější je, že jsme sérii vrátili do Bostonu,“ řekl na pozápasové tiskové konferenci David Pastrňák.

Novináři se samozřejmě ptali také střelce vítězné branky Charlieho McAvoye na to, co mu šrotovalo v hlavě, když si Florida vzala trenérskou výzvu pro potenciální nedovolené bránění brankáři.

Že by reminiscence na předchozí duel, kdy sudí rozhodli v neprospěch Bruins? „Vyšiloval,“ skočil Charliemu McAvoyovi do řeči a zároveň tak rozesmál všechny novináře Pastrňák.

„Říkal jsem si, že tentokrát prostě musí rozhodnout v náš prospěch! Prostě jsem věřil, že v té situaci nebyl žádný problém. Nikdo Bobrovskému nebránil,“ vysvětlil spokojený McAvoy na tiskové konferenci.

Edmonton Oilers – Vancouver Canucks 3:2

Koncovka, jak z basketbalu rozsekla čtvrtý duel série dvou kanadských celků. Všichni už se chystali na prodloužení poté, co Dakota Joshua z Vancouveru srovnal na 2:2.

Jenže pouhých 39 sekund před koncem zápas rozsekl utaženou střelou Evan Bouchard. Euforie domácích fanoušků neznala mezí!

Další program play-off

Dallas Stars – Colorado Avalanche (stav série 3:1) 02:00 SELČ

Mark Messier NHL Leadership Award

Jacob Trouba získal Mark Messier Award pro hráče NHL s vůdčími schopnosti. Cena je udělována hokejistovi, který je příkladem na ledě i mimo něj a jenž hraje vedoucí roli ve své komunitě při rozvoji hokeje v NHL.

Zdroj: NHL

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.