Spojte se s námi


Bundesliga

Čvančara má za sebou těžký rok! Má mnoho kvalit, díky kterým bude v Bundeslize vynikat. Stále jsme o něm přesvědčeni, řekl trenér Mönchengladbachu Seoane

Tomáš Čvančara v létě odešel do Borussie Mönchengladbach a měl vynikající start do sezony. Poté ale přišel útlum a zranění a s tím i spekulace o možném konci v klubu. Trenér Gerardo Seoane o něm nyní promluvil pro Bild a vyjádřil mu důvěru.

Publikováno

dne

Tomáš Čvančara v létě odešel do Borussie Mönchengladbach a měl vynikající start do sezony. Poté ale přišel útlum a zranění a s tím i spekulace o možném konci v klubu. Trenér Gerardo Seoane o něm nyní promluvil pro Bild a vyjádřil mu důvěru.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

V červenci minulého roku překvapila český fotbalový rybníček informace o přestupu českého útočníka Tomáše Čvančary do Borussie Mönchengladbach. Mistr české ligy se Spartou odešel za částku okolo 11 milionů eur.

Ve svém novém klubu se brzy chytil, trefil se hned při své premiéře v přátelském utkání a stejně tak i v prvním zápase v rámci Bundesligy. Zdálo se, že z toho bude pohádka a fanoušci věřili tomu, že konečně našli pořádného ostrostřelce.

Čvančara se ale zranil a když se vrátil, přišly další zdravotní problémy, které jej nepustily na hřiště. Nakonec promarodil takřka celou sezonu a vrací se až nyní, kdy se chýlí ke konci.

Pochopitelně se spekuluje o jeho možném odchodu, ale trenér Gerardo Seoane mu vyslovil jasnou důvěru a věří, že týmu pomůže v příští sezoně. Co o něm řekl?

Čvančara má mnoho kvalit

„Jsme si jisti, že Tomáš má mnoho kvalit, díky kterým bude v Bundeslize vynikat. Také proti Frankfurtu jsme po jeho vystřídání viděli, že má dobrou akceleraci na dlouhou i krátkou vzdálenost,“ řekl Seoane pro Bild.

„Má výbornou mentalitu a velmi dobré fyzické vlastnosti, na kterých musíme dále pracovat. Tomáš má za sebou velmi těžký rok, kvůli mnoha zraněním se nikdy nedostal do rytmu,“ dodal.

„Jsme rádi, že se vrátil. Do nové sezony se vrátí s dobrým pocitem – stále jsme o něm přesvědčeni,“ zakončil trenér, který dříve působil v Bayeru Leverkusen, kam si přivedl třeba Adama Hložka.

Zdroj: Bild, inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.