Pešta vs. Vémola již tento rok? Může se to stát, říká promotér Oktagonu

Viktor Pešta dlouho usiloval o zápas s Karlosem Vémolou. Ten ale odmítal tak dlouho, až Peštu přestalo bavit čekání a vyzval Attilu Végha. Jenže bývalý šampion Bellatoru se do klece bez diváků nevrátí, více reálný je tedy souboj prvních dvou jmenovaných. Dojde k němu již letos?

Zdroj: instagram.com/viktorpesta/

O možném zápasu Viktora Pešty s Karlosem toho bylo již řečeno a napsáno mnoho. Dopadlo to tak, že prvního jmenovaného přestalo bavit neustálé odmítání ze strany “Terminátora”, což znamenalo vyzvání Attily Végha.

Végh by se zápasu s Peštou sice nebránil, nicméně nehodlá zápasit bez diváků a k tomu se nechal slyšet, že by se muselo jednat o finančně výhodnou nabídku. Dříve by se tak mohl uskutečnit souboj Pešty s Vémolou.

To ostatně naznačil v podcastu MMA Letem světem také promotér organizace Ondřej Novotný: „Může se stát, že se Viktor na konci roku nebo v jeho polovině stane šampionem 93 a Karlos na to bude muset reagovat.“

Zároveň se Novotný rozpovídal o tom, že občas zápasníci říkají něco, co zkrátka není hotová věc, i když to tak vypadá. Možná tak narážel na různá vyjádření Karlose Vémoly směrem k Peštovi.

Promotér Oktagonu pak pochválil Viktora Peštu za to, jak si v budování své cesty počíná.

Zdroj: MMA Letem světem

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Moderní forma otroctví při přípravách na mistrovství světa? V Kataru zemřelo již 6500 dělníků

Při přípravách na příští mistrovství světa ve fotbale, které se má konat v roce 2022 v Kataru, zemřelo již 6500 dělníku. Většinou migranti, kteří pracují v hrozných podmínkách a nedostávají plat.

Jak zničit velkoklub? Valencia je odstrašujícím příkladem klubu v nesprávných rukou

Valencia je bezesporu jedním z největších klubů ve Španělsku. V minulosti za ni hrálo mnoho dnes již legendárních fotbalistů. Od roku 2014 to ale jde z kopce, přičemž v této sezoně to vypadá opravdu bídně. Co za tím stojí?

Policie zatkla bývalého prezidenta Barcelony! Vytvářel falešné zprávy o svých hráčích

Jestliže to s Barcelonou už teď nevypadalo nejlépe, tak na startu nového týdne vyšel najevo další obrovský skandál. Bývalý prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu byl společně s dalšími členy vedení zatčen.