Spojte se s námi


Fotbal

Grealish opět baví internet. Překvapily ho konfety, řádil i mladý Foden

Stejný soupeř jako loni, tentokrát o něco odolnější, v posledním kole si přesto Manchester City opět zajistil ligový titul. Druhý Arsenal byl horší o dva body a má Etihad Stadium naplno vypukly titulové oslavy.

Publikováno

dne

Stejný soupeř jako loni, tentokrát o něco odolnější, v posledním kole si přesto Manchester City opět zajistil ligové prvenství. Druhý Arsenal byl horší o dva body a na Etihad Stadium naplno vypukly titulové oslavy.

Symbolem oslav loňského treble Manchesteru City byl Jack Grealish. Anglický křídelník vedl párty během všech večerů, tentokrát do titulového zápasu vůbec nezasáhl, přesto si chvíle po závěrečném hvizdu užíval.

Hodně pozornosti vzbudilo Grealishovo přemýšlení, jak se otevírá kanón na konfety. Angličan si trubičku zamyšleně prohlížel, aby se pak k jeho překvapení sama spustila.

Když se k sobě dá Grealish a gólové oslavy, jako další synonymum vyskočí alkohol. Loni po triumfu v Lize mistrů fotografové záložníka potkávali výhradně se slunečními brýlemi a slušnou kocovinou.

Tentokrát se v den zápasových oslav mnoho materiálu s alkoholem neuniklo. Nejvíce pozornosti strhla fotka, na které Grealishovi lije do pusy pivo obránce a spoluhráč z národního týmu Kyle Walker.

Už minulou sezonu při oslavách hodně rezonoval mladý syn záložníka Phila Fodena. I tentokrát na hřišti řádil otec i synátor, Phil totiž vstřelil dva ze tří gólů proti West Hamu, přičemž úvodní zásah byl parádní.

Mladý Foden byl při oslavách zachycen fotografy, jak se snaží otevřít šampaňské. Fanoušci na sociálních sítích vtipkovali, že asi tráví až moc času s Grealishem.

Zdroj: X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.