Spojte se s námi


Hokej

Pastrňák i Zacha mají po sezoně v NHL, Florida vyřadila Boston. Po Nečasovi tak může Rulík doufat v další dvě hvězdy

Česká republika za sebou má skvělý den. Minimálně z pohledu fanouška české hokejové reprezentace. V pátek totiž svěřenci Radima Rulíka porazili hravě Rakousko, posléze Český hokej oznámil, že do Prahy přiletí Martin Nečas. Nyní je reálné, že se brzy k týmu připojí David Pastrňák a s ním možná i Pavel Zacha.

Publikováno

dne

Česká republika za sebou má skvělý den. Minimálně z pohledu fanouška české hokejové reprezentace. V pátek totiž svěřenci Radima Rulíka porazili hravě Rakousko, posléze Český hokej oznámil, že do Prahy přiletí Martin Nečas. Nyní je reálné, že se brzy k týmu připojí David Pastrňák a s ním možná i Pavel Zacha.

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého EURO 2024

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Velká jízda může začít. Česká hokejová reprezentace sice nepředvádí na domácím mistrovství světa špatné výkony, ale stále tomu něco chybí. Že se podařilo proti Rakousku vyhrát 4:0? Bylo by nedobré nechat se tím namlsat.

Konkrétně je problém ve využívání přesilovek a celkově střílení gólů. Střel si vytváří svěřenci Radima Rulíka hodně, ale ta produktivita schází. To by se však brzy mělo změnit. Ostatně se kvůli tomu čekalo jak na smilování na některé hvězdy NHL, respektive se doufalo, že dorazí.

Již od startu šampionátu fanoušci volají po tom, aby se k týmu připojilo zejména duo Martin Nečas a David Pastrňák. Oba však ještě bojovali v play-off NHL o postup. Pro Nečase ale sezona skončila v pátek ráno a celý den se neřešilo nic jiného, než jeho příjezd.

Večer při utkání s Rakouskem ale Petr Nedvěd i oficiální účet svazu oznámili, že hvězda Caroliny Hurricanes dorazí do Prahy již v sobotu dopoledne. Podle toho, jak se bude cítit, se rozhodne, zdali nastoupí hned do sobotního duelu s Velkou Británií.

Dorazí i David Pastrňák s Pavlem Zachou?

Když v rozhovoru pro ČT sport po první třetině Petr Nedvěd oficiálně oznamoval, že se k týmu připojí Martin Nečas, došlo k řeči i o jiné hvězdě. Největším tématem je David Pastrňák, jehož Boston ovšem ještě v sobotu brzy ráno bojoval o udržení se v sérii s Floridou. Nedvěd a spol. situaci okolo něj sledovali.

Mimo něj v dresu Bruins hraje i českými fanoušky neoblíbený Pavel Zacha, který se zatím reprezentaci vyhýbal téměř jako čert kříži. Vzhledem ke skvělé spolupráci s „Pastou“ a že se MS v hokeji hraje v České republice, je možné, že si nebude chtít šampionát nechat ujít.

Právě Zacha v nočním utkání skóroval, nicméně na výhru to nestačilo a znamená to jediné. Pastrňák i on mohou v případě, že o ně bude zájem a že budou oba chtít, dorazit do Prahy a vypomoci tak českému týmu.

Pastrňák se nemusí bát, že by o něj Rulík nestál. Je však otázkou, jak je na tom Zacha. Přeci jen se o něm nyní tolik nemluvilo.

Zacha za sebou má každopádně skvělou sezonu. V 91 zápasech nasbíral 65 kanadských bodů (22+43) a zažil nejlepší sezonu v NHL. Pastrňák se v 95 duelech dostal na metu 118 bodů (51+67).

Zdroj: NHL, ČT Sport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.