Spojte se s námi


Bojové sporty

Smutný pád nekončí. Gábor Boráros předvedl jeden z nejhorších výkonů v kariéře a v RFA prohrál na TKO. Podívejte se, jak byl ukončen

Velká posila? Co se týká jména a známosti, tak rozhodně. Co se však týká sportovní stránky, bylo nutné čekat na jeho premiéru. Tu už má v RFA Gábor Boráros za sebou a dopadlo to neslavně. Úpadek tak pokračuje.

Publikováno

dne

Velká posila? Co se týká jména a známosti, tak rozhodně. Co se však týká sportovní stránky, bylo nutné čekat na jeho premiéru. Tu už má v RFA Gábor Boráros za sebou a dopadlo to neslavně. Úpadek tak pokračuje.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Gábor Boráros se po více než roce představil v akci československým fanouškům. Jako bojovník se účastnil galavečera, které a Slovensku pořádaly společně organizace RFA a IAF. Byla to vůbec jeho premiéra v roli bojovníka RFA.

Dosud si vyzkoušel jen pozici komentátora. Už tím však pořádně nakrkl vedení Oktagonu, kde se stal první velkou hvězdou organizace. Ostatně šéfové této značky Ondřej Novotný a Pavol Neruda se nijak netajili tím, že u nich má Boráros speciální místo.

Za Gáborem stáli i v momentě, kdy se řešil jeho přístup k trénování. Dokonce na něj nezanevřeli ani poté, co v únoru 2023 kontroverzně porazil Kirilla Medvedovského. Respektive jej porazil zaslouženě, nicméně zápas je dodnes prošetřován kvůli podezřelým sázkám.

Bitva se uskutečnila pod organizací FABRIQ MMA. Od té doby má Boráros v Oktagonu i FABRIQ MMA utrum. Jakmile své jméno očistí, tak se mohl vrátit do Oktagonu. To už ale zřejmě neplatí. Bojovník se totiž, jak už je zmíněno, upsal RFA.

Už v březnu si střihl zápas v ruské organizaci ACA, kde ovšem prohrál v prvním kole. Nyní za sebou má i debut v RFA. Jak se mu dařilo?

Gábor Boráros podal jeden z nejhorších výkonů v kariéře

Do premiéry v RFA naskakoval Gábor Boráros (20-11-1) s tím, že by jej za týden měl čekat boxerský duel s hvězdou Oktagonu. Ten je ale nyní ve hvězdách. Populární slovenský bojovník, jehož kariéra jde strmým pádem dolů, totiž prohrál s Fredericem Komuenhou (4-2).

Bývalý bojovník Oktagonu působil, jako kdyby se na zápas ani nepřipravoval. Po dvou minutách se zdálo, že je fyzicky naprosto vyčerpaný. Celkově se jednalo o duel, který diváky nenadchnul. Výkonem neoslnil ani Komuenha.

Skalp Gábora mu ale nikdo nevezme. Jedná se o největší výhru jeho kariéry. Boráros totiž byl ukončen ve druhém kole na TKO.

V prvním kole dokázal Slovák hodit Čecha na zem, k ničemu mu to ale nebylo. Komuenha tlak přestál a pak situaci otáčel. Ve druhém kole byl Boráros hodně unavený. Díky podklouznutí soupeře se sice na zemi dostal do dominantní pozice, jenže byl přetočen.

Následovala salva úderů, po nichž rozhodčí zasáhl a bitvu ukončil. Gábor zůstal vyčerpaný ležet na zemi. Dokonce až do doby, kdy jeho soupeř po pozápasové řeči odcházel z klece.

Zdroj: RFA, IAF, Tapology

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.