Spojte se s námi


Fortuna liga

Přijde Slavia o svůj klenot? Jaroslav Tvrdík reaguje na další spekulace a dal nahlédnout do zákulisí

Pražská Slavia je blízko tomu, aby již třetí rok čekala na ligový titul. Hodně se tak spekuluje o tom, k jakým přestupům se v Edenu schyluje. Očekávají se příchody, mluví se i o odchodech. Objevily se i řeči, že by jedním z prodaných hráčů mohl být Christos Zafeiris. Co na to Jaroslav Tvrdík?

Publikováno

dne

Pražská Slavia je blízko tomu, aby již třetí rok čekala na ligový titul. Hodně se tak spekuluje o tom, k jakým přestupům se v Edenu schyluje. Očekávají se příchody, mluví se i o odchodech. Objevily se i řeči, že by jedním z prodaných hráčů mohl být Christos Zafeiris. Co na to Jaroslav Tvrdík?

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Aktuální sezona Fortuna ligy míří do finále a Sparta je nedaleko od obhajoby titulu. Další zklamání tak zažívá její odvěký rival. Slavia sice stále bojuje o to, aby byla českým mistrem, nicméně se zdá, že to ani potřetí v řadě nevyjde.

Fanoušci se začínají zlobit. Mnoho jich je kritických směrem k vedení, dokonce je tu a tam, zejména na sociálních sítích, možno spatřit názory, že by měl Jindřich Trpišovský skončit v roli hlavního trenéra.

Čím dál více se rozebírá, že Slavia má špatnou přestupovou strategii od momentu, kdy klub opustil Jan Nezmar. Faktem je, že nákupy se v posledních letech daří lépe Spartě. Přesto mají sešívaní ve svém kádru hráče, o které je zájem.

To ale nestačí. Slavia chce i nakupovat. Nicméně některé spekulace se zdají být šílené. Například ta ze čtvrtka, kdy mělo vedení druhého největšího klubu v republice zkoušet jednat o příchodu Tomáše Chorého, Pavla Šulce a Robina Hranáče.

To však smetl ze stolu Jaroslav Tvrdík. Slávistický boss na sociálních sítích úřadoval také v pátek, když odmítl další spekulaci.

Prodá Slavia svou naději? Tvrdík reaguje

Jedním z největších drahokamů v kádru sešívaných je Christos Zafeiris. Má to ale háček. O jeho talentu a individuální kvalitě není pochyb, nicméně k dokonalosti mu schází například produktivita, stabilní výkony, příliš mu nepomáhají ani zranění.

Když do Edenu přicházel, hodně se to řešilo. Měl nálepku jednoho z největších norských talentů. Potenciál ale zatím nenaplňuje. Přesto se začalo spekulovat o tom, že by mohl odejít. Zájem o něj má mít Red Bull Salzburg. Fanoušci se tedy na sociálních sítích rozzlobili, na což reagoval Jaroslav Tvrdík.

„Zájem jiných klubů o naše hráče je nyní před přestupním obdobím skoro každý den. Z toho přece nemůžete odvodit, že hráč někam odhází. Zafeiris je mladý, ve Slavii ještě neukázal vše, co umí. Nikam neodchází. Cílem léta je posílit, ne oslabit,“ nechal se slyšet boss sešívaných na sociální síti X.

„Jsem na tréninku a mezi hráči téměř každý den. Proto vím, že Zafi je úplně v pohodě. Navíc jsme byl v aktivním kontaktu i s jeho agentem právě při výše zmíněném zájmu a oba chtějí zůstat,“ dodal.

Zdroj: X, Jaroslav Tvrdík

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.