Spojte se s námi


Hokej

Posily z NHL? Nebude to problém! Doplňujeme to o hráče, kteří hrají ve svých týmech první dvě lajny, řekl Rulík

Česká hokejová reprezentace má za sebou další výhru, když se přehledem udolala Velkou Británii. Na Kanadu už by mohl být tým kompletní, mimo Martina Nečase takřka jistě dorazí David Pastrňák s Pavlem Zachou. Nenadělá to v týmu neplechu?

Publikováno

dne

Česká hokejová reprezentace má za sebou další výhru, když se přehledem udolala Velkou Británii. Na Kanadu už by mohl být tým kompletní, mimo Martina Nečase takřka jistě dorazí David Pastrňák s Pavlem Zachou. Nenadělá to v týmu neplechu?

Hokejisté Česka v sobotu v podvečer potvrdili roli velkého favorita a porazili Velkou Británii 4:1. Díky tomu s 15 body a skóre 23:10 vedou svou skupinu A, která se hraje v Praze.

Češi mají aktuálně náskok jednoho bodu na Švýcarsko s Kanadou, ale oba naši soupeři mají o jeden odehraný zápas méně. Vše tedy bude záležet na posledním utkání skupiny, ve kterém se střetneme s výběrem Kanady.

Pokud utkání zvládneme, skončíme nejhůře druzí. A v takovém případě bychom se mohli vyhnout silnějšímu soupeři ve čtvrtfinále, i když skupina B je zatím více než vyrovnaná a je těžké kalkulovat.

Do zápasu by už mohly naskočit všechny posily z NHL. Po Martinu Nečasovi takřka jistě dorazí David Pastrňák s Pavlem Zachou a v týmu nastanou před důležitým utkáním velké změny.

Trenér Radim Rulík ale popírá, že by to týmu mohlo ublížit. Přeci jen se jedná o obrovské posily, které výrazně zvýší šance Čechů na to, že budou slavit na domácím turnaji medaili.

„Věřím, že tady to nebude problém. Samozřejmě to doplňujeme o hráče, kteří hrají na týmech první dvě lajny v NHL. Takových hráčů už moc nemáme. To samozřejmě každý ví a respektuje, řekl Rulík.

Ten se s Pastrňákem moc dobře zná a ví, co od něj může očekávat. „Byl jsem za ním v Bostonu, na Floridě. Nejenom já, ale i Ondra Pavelec, Martin Havlát. Kontakt byl. Nekoukám na sebe, jestli je to důležité.

Koukám na tým. Je dobré, že jsme se už trošku poznali – nemyslím hokejově, ale osobně. Takže to bude trošku snazší, než kdybychom se vůbec neznali,“ dodal.

Zdroj: MS v hokeji, Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.