Muradova čeká dosud nejtěžší zápas v kariéře! Jak si proti Hollandovi povede? Preview a tipy na sázení

Makhmuda Muradova čeká již třetí zápas v UFC! Soupeřem mu původně měl být Krzysztof Jotko, nicméně ten nakonec odpadl a nahradí jej Kevin Holland, který v zápase bude také favoritem. Jak souboj dopadne?

Zdroj: ufc.com

Dva zápasy, dvě výhry. Toť aktuální bilance Macha Muradova v UFC. V sobotu 31. října jej měl čekat nejtěžší zápas v kariéře s Krzysztofem Jotkem, ten však kvůli zranění ze zápasu odstoupil a jen krátce přes týden před zápasem byl jako náhrada sehnán Kevin Holland.

Ten má sice v žebříčku UFC horší postavení než Jotko, ovšem stále je nad Muradovem a s bilancí 6-2 v nejprestižnější organizaci rozhodně nebude žádným ořezávátkem. Do zápasu do konce půjde v roli favorita.

Nutno však podotknout, že Muradov měl mnohem delší čas na přípravu, což by měla být jeho obrovská výhoda. Navíc je uzbecký bijec, který je populární mezi fanoušky v České republice, teprve na začátku své cesty, kterou mu chce UFC postupně budovat a třebaže Holland bude jeho největším oříškem v dosavadní kariéře, určitě si půjde Muradov pro výhru.

Muradov pak rozhodně bude pohyblivější než Holland, což by mu v zápase rozhodně mělo pomoci. Nicméně Holland je komplexní bojovník, téměř polovinu svých zápasů ukončil knockoutováním svého soupeře.

Jenže i Muradov umí své soupeře vypínat. Podařilo se mu to v 16 z jeho 24 vyhraných zápasů. To dává slušnou pravděpodobnost, že zápas skončí KO či TKO, kurz 2.35 u Tipsportu je velmi výhodný. A že zápas neskončí na body? Také solidní kurz 1.69.

Nicméně, přestože Muradov není favoritem, musí vyhrát. Někdo, kdo chce přemýšlet o titulu, si zkrátka nemůže vybírat a své soupeře musí porážet. Sérii třinácti výher si určitě bude chtít rozšířit a dojde si pro výhru.

Tip na sázení | Zápas neskončí na body v kurzu 1.69 u Tipsportu

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,