Další odklad bitvy Vémoly s Mikuláškem? Je to docela dobře možné, tvrdí Ondřej Novotný

Promotér a jeden ze zakladatelů organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný ve svém tradičním YouTube vysílání pořadu MMA letem světem rozpovídal o zápasu Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem.

Zdroj: instagram.com/vasekmiku

Na tiskové konferenci organizace, která se konala 1. září, sice Ondřej Novotný potvrdil, že zápas Vémola vs. Mikulášek bude, nicméně “Terminátor” hned nato tvrdil, že dost možná nestihne shodit do váhy 84 kg, v níž je bitva domluvena.

Ze září se tedy zápas odložil na říjen a nyní hrozí, že dojde k dalšímu odkladu. To Novotný potvrdil ve vysílání svého podcastu MMA letem světem.

„Uvidíme, jakým způsobem si teď sednu s Karlosem, kam se to posune. Jakým způsobem se domluvíme s Vencou Mikuláškem. V každém případě zůstává zachováno to, co Venca chtěl, že, když ten zápas má být, a taky, že bude, tak bude ve váze do 84 Kg, pakliže to Venca nebude sám chtít změnit,“ řekl Novotný.

„Jestliže Karlos nebude schopný shodit, což je docela dobře možné, tak se ten zápas odsune na prosinec, kdy se odehrají další dva turnaje. Budeme se pak společně bavit o tom, jestli chce do té doby nějakého jiného soupeře nebo jestli si počká na Karlose. To samé s Karlosem, v jaké váze a tak dále,“ dodal.

V případě, že se bitvy brzy nedočkáme, se alespoň můžeme těšit na další možné trash-talky mezi oběma aktéry souboje.

Zdroj: YouTube | Fight Club News

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Chceme pomoct koeficientu a prezentovat se jako dobrý tým, tvrdí Hoftych

Ve čtvrtek se Liberec představí na půdě belgického Gentu. Doma dokázal překvapivě vyhrát, nyní to bude mít ale těžší. Cíl má však kouč Pavel Hoftych jasný.

Zbrojovka Brno a Lužánky: Ze slavné éry pouhá vzpomínka

Zbrojovka Brno a Lužánky. Spojení, které je dnes už pouhou nostalgií, dříve bylo slavným spojením. Koneckonců tamní atmosféra je dodnes pověstná a v tehdejší době byl i jihomoravský klub poněkud jinde než nyní.

Kdo by nahradil Zidana v případě jeho odstoupení? Pochettino, Raúl či starý známý

Real Madrid řeší velký problém. Celek Zinedina Zidana se od nové sezóny nepotkal s dobrou formou, téměř na každý povedený zápas připadají dva zpackané.