Začátek extraligy už o víkendu? Nejbližší program zveřejněn

Při zápasech bude nutné dodržovat velice přísná hygienická opatření. O jaká opatření se konkrétně jedná a jak vypadá nejbližší program?

zdroj: HC Kometa Brno

Jedná se o testování před každým zápasem. Dále se budou dodržovat rozestupy a bude omezený počet lidí na zápasech. Zůčastní se jich pouze nejnutnější osoby k jejich zajištění. To znamená organizátoři, média, hráči a realizační tým.

„Čekáme na další dokumenty, které nás navedou na to, jakým způsobem zápasy za přísných hygienických podmínek zorganizovat,“ uvedl Řezníček.

„Máme jinou situaci než fotbal, který hraje jednou týdně. Ale co nám bude nařízeno, tomu se přizpůsobíme. Budeme se snažit domluvit na nějaké rovnici, kdy bychom testovali třeba dvakrát týdně. Věřím, že se domluvíme,“ říká šéf Českého hokeje Tomáš Král.

Zástupci všech čtrnácti exraligových klubů se budou nejen testováním zabývat už ve středu při zasedání Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. Toto zasedání proběhne formou videokonference.

Od středy se změní i možnost trénování ve vnitřních prostorách, které bylo od 12. října zakázáno.

Na sobotu jsou naplánovány čtyři dohrávky. Třinec se utká s Brnem, Litvínov vyzve Plzeň, České Budějovice se postaví Karlovým Varům a Spartu čekají Pardubice.

Zdroj: hokej.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,