Spojte se s námi


Evropská liga

Leverkusen po poločase ztrácí 1 gól, West Ham poslal do vedení Antonio

Leverkusen prohrává po poločase s West Hamem 1:0. Domácímu celku tak schází vstřelit 1 gól, aby dvojzápas poslal do prodloužení. Navíc by prohra byla vůbec tou první pro Leverkusen v celé sezoně.

Publikováno

dne

Leverkusen prohrává po poločase s West Hamem 1:0. Domácímu celku tak schází vstřelit 1 gól, aby dvojzápas poslal do prodloužení. Navíc by prohra byla vůbec tou první pro Leverkusen v celé sezoně.

První šanci zápasu měl na svědomí Bayer, konkrétně Tella. Křídelník po průniku po lajně tvrdil zakončil, Fabianski byl ale ve střehu.

Dalo by se použít přísloví, nedáš dostaneš. O 2 minuty se k centru dostal Bowen a zakončující Antonio se nemýlil. West Ham tak získal naději.

Nasazení Bowena do zápasu možná překvapilo i samotného Alonsa. Anglický záložník byl několik dnů mezi hru kvůli zranění a nepředpokládal se jeho start. Zdravotnický tým se nakonec činil a Angličan měl prsty v gólu svého týmu.

Sám Bowen mohl dvojzápas srovnat. Angličan se ocitl tváří v tvář Kovářovi, český golman však bezpečně střelu chytil a nedopustil vyrovnání.

Náhlý zdravotní problém musel řešit Alonso. Kossounou se zranil a nahradil ho Tapsoba ze střídačky náhradníků. V základní sestavě Leverkusenu byl mimojiné i Schick.

Zdravotní problém však musel řešit i na druhé straně Moyes. West Hamu se taktéž zranil stoper, Aguerda nahradil Ogbonna, který naposledy hrál 2. března proti Evertonu a to jen pouhou minutu.

West Ham tak na London Stadium zatím dokonale zaskočil Alonsovo svěřence. Leverkusen za 1. poločas zapsal pouze 1 střelu, na takové číslo fanoušci Bayeru nejsou v letošní sezoně vůbec zvyklí.

Zdroj: Evropská liga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.