Spojte se s námi


Fotbal

Utrpěla psychika, bylo by nespravedlivé, kdybychom postoupili my. Barákovi vykradli barák, přiznal Hranáč po Fiorentině

Viktoria Plzeň došla do čtvrtfinále Evropské konferenční ligy, kde v rámci souboje o semifinále nakonec podlehla Fiorentině. Český fotbal tak ztratil svého posledního zástupce v probíhajícím ročníku evropských pohárů, jak odvetu na italské půdě zhodnotil Robin Hranáč?

Publikováno

dne

Viktoria Plzeň došla do čtvrtfinále Evropské konferenční ligy, kde v rámci souboje o semifinále nakonec podlehla Fiorentině. Český fotbal tak ztratil svého posledního zástupce v probíhajícím ročníku evropských pohárů, jak odvetu na italské půdě zhodnotil Robin Hranáč?

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

S pohárovou Evropou se Viktoria sice loučí, ovšem odchází s hlavou vztyčenou. Vždyť Západočeši došli do čtvrtfinále Konferenční ligy až z předkol, naprosto jasně pak dominovali i v základní skupině. Za sebou nechali i Dinamo Záhřeb.

Svou šňůru neporazitelnosti natáhli i v osmifinále, ve kterém až na penalty vyřadili švýcarský Servette. Doma pak ve čtvrtfinále remizovali s Fiorentinou, díky čemuž urvali tolik potřebný bod do pohárového koeficientu.

Právě díky tomu se český mistr v přespříští sezóně podívá do Liga mistrů, respektive se kvalifikuje přímo do její základní skupiny.

Západočeši čelili neskutečné kvalitě a především v druhé části duelu se hrálo především před Martinem Jedličkou. Šestadvacetiletý gólman předvedl několik vynikajících zákroků a naděje svého týmu na postup držel až neskutečně dlouho.

Až prodloužení rozhodlo o vítězi nejen tohoto odvetného čtvrtfinálového klání, ale také o postupujícím do semifinále Evropské konferenční ligy. Na silnou Fiorentinu to zkrátka i kvůli vyloučení Cadua nestačilo. Výhru Italům vystřelili Gonzalez a Biraghi.

Hranáč o zápase s Fiorentinou

„Spíše převažují pozitivní věci. Pohárová sezona byla úžasná. Snažili jsme se o to porvat i teď, ale bohužel kvalita byla na straně Fiorentiny a spravedlivě postoupila. Bylo by hodně nespravedlivé, kdybychom postoupili my,“ uvedl Hranáč směrem k působení Plzně na území pohárové Evropy, jehož slova cituje server Sport.cz.

„Nikdo od nás křeče neměl, ale jak jsme dostali gól, tak spíš utrpěla psychika a únava na nás dolehla víc. Kdybychom drželi nerozhodný stav, myslím, že by bylo víc sil,“ uvedl dále po zápase.

Hranáč také prozradil, že český reprezentant Antonín Barák se po zápase zastavil do kabiny Viktorie Plzeň. Záložník Fioretiny přiznal, že mu někdo vykradl barák.

„Tonda se po zápase zastavil u nás v kabině. Řekl nám zprávu, že mu dnes vykradli barák, takže musel rychle chvátat pryč. Snad mu to dobře dopadne,“ uvedl stoper Viktorie.

Zdroj: UEFA, FC Viktoria Plzeň

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.