Spojte se s námi


Bojové sporty

Oslava Wanlisse? Je to hnus, co udělal! Smazali jsme to, kde se dalo, nehlásíme se k tomu, řekl promotér Oktagonu Neruda

Turnaj Oktagon 56 je za námi a výhru oslavil i Akonne Wanliss, který je známý svou prostořekostí. Po souboji se Sahilem Sirajem ale předvedl něco, co do sportu rozhodně nepatří. Sám promotér Pavol Neruda se nyní k situaci vyjádřil a odsoudil jeho chování.

Publikováno

dne

Turnaj Oktagon 56 je za námi a výhru oslavil i Akonne Wanliss, který je známý svou prostořekostí. Po souboji se Sahilem Sirajem ale předvedl něco, co do sportu rozhodně nepatří. Sám promotér Pavol Neruda se nyní k situaci vyjádřil a odsoudil jeho chování.

Jestli by v budoucnosti mohl někdo Rockovi v neoblíbenosti konkurovat, bude to rozhodně Akonne Wanliss (7-2), který se pro změnu dostal do hlavy Sahilu Sirajovi (9-2), s nímž se utkal v rámci Tipsport Gamechageru.

Duel měl proběhnout již na začátku března v Ostravě, nicméně Angličan naštval trenéry soupeře a ti jej posléze v zákulisí napadli. Zápas se tak přesunul na domácí půdu Wanlisse a ten výhodu domácího prostředí využil na maximum.

Siraj se nestihl od března zklidnit a opět neustál slova, kterými jej Angličan zásoboval. Chtěl mu to v kleci vrátit i s úroky, jenže si naběhl do pasti. Začal ve velkém tlaku, snažil se jít po rychlém ukončení.

Wanliss si však chytře vyčíhal ten správný moment na protiútok a svého soupeře drtivě knokautoval v čase 0:48. Sahil se po konci duelu ještě poměrně dlouho hledal. Akonne v dalším kole prověří Mateusze Legierského.

Nechutná oslava

Wanliss si výhru opravdu užil, ale své emoce příliš nezvládl. Jeho soupeř se zvedal ze země, nevěděl co se okolo něj děje a Wanliss na něj začal z blízkosti řvát a následně naznačil jeho obšťastňování.

Neruda reraguje

„Je to hnus, co udělal. Řekl jsem mu to i po zápase. Je to velmi smutné. Bohužel už to s ním zůstane… Sklidí to, co zasel. Smazali jsme to, kde se dalo, nehlásíme se k tomu. Čekal jsem, že na tiskovce přijdou otázky na toto téma.

Nepřišly. Druhý den jsem to už nechtěl komentovat. Byl to skvělý turnaj a kluci, kteří předvedli skvělé výkony, si zaslouží, aby je lidé oslavovali. Bylo by smutné, kdyby si to lidé pamatovali podle tohoto momentu,“ napsal Neruda v komentáři na Instagramu.

Zdroj: Pavol Neruda Instagram, OKtagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.