Spojte se s námi


Fortuna liga

Nejen zlínský talent Slončík! Liberec, jehož nový zámožný majitel chce časem do Ligy mistrů, má v merku další dvě možné posily

Slovan Liberec má nového majitele Ondřeje Kaniu, ten by klub časem rád dostal až do Ligy mistrů. Posilování má začít už v létě, jedná se o příchodu Toma Slončíka ze Zlína. Zájem je však i o další dva zajímavé fotbalisty.

Publikováno

dne

Slovan Liberec má nového majitele Ondřeje Kaniu, ten by klub časem rád dostal až do Ligy mistrů. Posilování má začít už v létě, jedná se o příchodu Toma Slončíka ze Zlína. Zájem je však i o další dva zajímavé fotbalisty.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Teprve devatenáctiletý Tom Slončík se může stát první posilou Liberce pod jeho novým majitelem. Slovan má Zlínu za mladého hráče vysázet až dvacet milionů korun.

Tím ale posilování v létě zdaleka končit nebude. V hledáčku severočeského celku podle informací inFotbalu uvízla další dvě velice zajímavá jména z Fortuna ligy.

Prvním z nich je Patrik Hellebrand, kterému končí smlouva v Českých Budějovicích. O novou nestojí a je připraven najít si nové angažmá. Buď v lize či v cizině.

O Hellebranda měl mít zájem Jablonec, nakonec se ale možná bude stěhovat do týmu severočeského rivala Liberce, ačkoliv se o jeho příchodu zatím ještě nejedná.

Alli by mohl do Liberce přijít také zdarma

Čtyřiadvacetiletý ofenzivně laděný středopolař je bývalým hráčem Slavie Praha nebo Slovácka, v minulosti býval označován za jednoho z nejnadanějších hráčů českého fotbalu.

Dalším fotbalistou, kolem kterého má Liberec kroužit, je pak Walle Musa Alli. Třiadvacetiletý křídelník je, stejně jako Hellebrand, hráčem českobudějovického Dynama.

Na jihu Čech mu navíc také vyprší platný kontrakt a do Liberce by tak mohl zamířit zadarmo. Nigerijský fotbalista si v minulosti udělal jméno ve Zbrojovce Brno.

Alli letos v lize odehrál dvaadvacet utkání, ve kterých vstřelil tři branky a na konto si připsal i pět asistencí. Pro Slovan by mohl být velmi dobrou posilou.

Zdroje: inFotbal, FC Slovan Liberec

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.