Spojte se s námi


Fotbal

Už máme seznam penaltových střelců? Radši dostat Liverpool než houževnatou Plzeň. Fanoušci Fiorentiny reagují na vystoupení svého týmu v Česku

Nepříliš vydařené vystoupení Fiorentiny v Plzni vyvolalo u jejích fanoušků řadu otázek. Na sociálních sítích se tifosi ptají, jestli už mají jejich oblíbenci připravený seznam penaltových střelců či zda nebylo lepší hrát s Liverpoolem.

Publikováno

dne

Nepříliš vydařené vystoupení Fiorentiny v Plzni vyvolalo u jejích fanoušků řadu otázek. Na sociálních sítích se tifosi ptají, jestli už mají jejich oblíbenci připravený seznam penaltových střelců či zda nebylo lepší hrát s Liverpoolem.

Bezbranková remíza na půdě Plzně ve čtvrtfinále Konferenční ligy v nich mnoho radosti nevyvolala. Fanoušci italské Fiorentiny na výsledek reagují hodně rozpačitě. Evidentně čekali, že si jejich miláčci s českým soupeřem lehce poradí.

„Hrát 95 minut s horizontálními přihrávkami a pětkrát vystřídat, aniž by se hra nějak změnila, je opravdu špatné. Děje se to přitom už tři roky! Chtělo by to začít znovu,“ reagoval na výsledek na sociální síti facebook Giacomo Harald Giacintucci.

„Na čtvrtek bych si připravil seznam penaltových exekutorů. Už sedm zápasů neinkasovali gól,“ dodal na facebooku Giovanni Martelli, který tak upozornil na vynikají obranu, kterou se Viktorie v Konferenční lize může pochlubit.

Plzeň je těžší než Liverpool?

„Ach, jakou jsme měli smůlu, že jsme potkali Viktorii Plzeň… Je to opravdu houževnatý evropský tým. Mohli jsme mít „jednoduchý“ tým, jako je Liverpool… Atalanta mu dala tři branky,“ dělal si pro změnu legraci Andrea Balduini.

Čtvrtečnímu duelu se věnoval i komentář jednoho z největších sportovních deníků v Itálii. Ani Corriere dello Sport nebyl z výkonu Fiorentiny nadšený. Alberto Polverosi se zaměřil především na fakt, že přestože „Fialky“ hodně drží míč, nedokáží vyhrát.

„Jestliže proti Juventusu byla Fiorentina rozpačitá jen v prvním poločase, včera v Plzni technické rozpaky pokračovaly po celý zápas. Hrála Fiorentina špatně? Nehrála. Míč drželi její hráči na kopačkách přes 70 procent času, běhali, ale nebyli opravdu nebezpeční.“

Aby favorizovaní Italové prošli do semifinále Konferenční ligy, musí na svém stadionu příští čtvrtek opravdu zabrat. Přestože má Plzeň velké zdravotní trable, nebude jednoduchým soupeřem.

Zdroj: Corriere dello Sport, facebook, ACF Fiorentina

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.