Spojte se s námi


Fotbal

Hořká výhra 4:1. Opora Lazia oznámila odchod, fanoušci smutní

Málokdy chutná výhra 4:1 tak hořce, jak to v pátek pocítili fotbalisté Lazia Řím. Celek z hlavního města porazil na domácí půdě Salernitanu, jednak mu to ale v tabulce moc nepomohlo, navíc oznámil odchod jeden z klubových kapitánů.

Publikováno

dne

Málokdy chutná výhra 4:1 tak hořce, jak to v pátek pocítili fotbalisté Lazia Řím. Celek z hlavního města porazil na domácí půdě Salernitanu, jednak mu to ale v tabulce moc nepomohlo, navíc oznámil odchod jeden z klubových kapitánů.

Lazio odehrálo v pátek večer zápas, který přesně potřebovalo. Poslední týdny se v jeho případě odehrávaly ve znamení ztrát nebo těsných výher. Nejvíce bolelo vypadnutí z Ligy mistrů po domácí výhře 1:0 v osmifinále nad Bayernem.

Trofej, nebo nic

Přestože Lazio vyhrálo, v tabulce je stále sedmé a TOP 5 zaručující Ligu mistrů je stále vzdálená šest bodů. Pátý městský rival AS Řím má však utkání k dobru a Lazio už do konce ročníku čeká pouze šest ligových kol.

„Dobrá výhra. Teď musíme takový výkon zopakovat 23. dubna proti Juventusu v Copa Italia, abychom zachránili sezonu,“ napsal trefně v lajkovaném komentáři na Instagramu Lazia příznivec Římanů Simone.

Copa Italia je pro Lazio nyní poslední možnou cestou k trofeji. A Římané mají i v této soutěži co dohánět, protože v úvodním semifinále padli v Turíně proti Juventusu 0:2. I Stará dáma už bojuje jen o tuto trofej.

Odchod dalšího klíčového záložníka

Po dlouhé době pocit z dominantní výhry z fanoušků Lazia rychle vyprchal. Jeden z týmových kapitánů a bývalý španělský reprezentant Luis Alberto v pozápasovém rozhovoru prozradil, že po sezoně klub opustí.

„Luisi Alberto, těmi výroky jsi mi zkazil večer,“ reagoval příznivec Males na to, že se Alberto v rozhovoru vyjádřil poměrně kriticky vůči klubu. Právě od něj něco podobného fanoušci Lazia nečekali, vždyť je v klubu od roku 2016.

Fanoušci modrobílých v blízké minulosti přijímali již jinou facku, když minulé léto odešel srbský reprezentant Sergej Milinković-Savić. Nejdražší hráč klubu si vybral dobrodružství v Saúdské Arábii, což mu někteří dosud neodpustili.

Zdroj: Instagram

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.