Reklama

Vémola o Véghovi a jeho možné výplatě: Nejsem méněcenný, abych zápasil za mnohem méně než on

K odvetě Karlose Vémoly s Attilou Véghem s největší pravděpodobností dojde, nyní se řeší finanční podmínky, za kterých by do zápasu oba bojovníci šli. Vémola je schopen jít za menší peníze, Végh si nicméně diktuje takové peněžní podmínky, že se to Terminátorovi nelíbí. Proč?

Promotér Oktagonu Ondřej Novotný již v minulosti potvrdil, že jedná o odvetě Zápasu století, jak nazval zápas na turnaji Oktagon 15.

Karlos Vémola dozajista uvítal, že se ledy konečně hnuly a Attila Végh je ochoten jednat o finančních podmínkách, právě peníze, které si jeho soupeř diktuje, se mu ale příliš nelíbí.

„Odveta je určitě otázkou financí. Já jsem částku neslyšel, ale má to být astronomický,“ řekl serveru Kaocko. A o jakou částku si měl Végh říci? Kaocko spekuluje o částce mezi 150 až 200 tisíci eur.

To je mezi 3 800 000 až 5 080 000 korun. A jak na tuto částku reagoval Vémola? Příliš ho nepotěšila.

„Až 200? To jsem neslyšel, tohle je ale absolutně nereálný. Jak to říct lidově, nejsem ku**a, nejsem nenažraný. Já jsem ten fight vybudoval stejně jako on.

To, že mě porazil, dobře, ale nemyslím si, že mám na tom zápasu menší zásluhu. Nemyslím si, že já jsem ten méněcenný, abych zápasil za mnohem, mnohem méně,“ dodal.

Zdroj: Kaocko

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Chlapci buď děláze Sport v 1.řadě pro radost z něj v 2.řadě pro fanoušky a ve 3.řadě pro peníze! Ano máte tvrdý a nebezpečný sport ale že by vám jako startovné nestačil 1mil.kč + další milion pro vítěze zápasu ( který muže trvat třeba 2-3-5 minut ) ? Ano připrava na zápas a váš doprovodný tým třebas stojí 400 tis.kč ale i 600 tis.kč jen za startovné pro vás jsou krásné koruny ne ? 😉 Nebuď te jak ty zšenštělé fotbalové primadony kteří si nechají platit blbci šéfy Českých klubu od 1mil.kč výše za většinou hnus lenost pomalost nesoubojovost kterou předvádí každý měsíc 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené