Reklama

Vémola hájí promotéry Oktagonu: Mají podíl na růstu MMA, během pandemie pomohli spoustě zápasníkům

Karlos Vémola se na svém instagramovém livestreamu vyjádřil k zápasům s YouTubery a zároveň se zastal promotérů Ondřeje Novotného a Pavola Nerudy, kteří založili Oktagon.

Zdroj: Oktagon MMA

Jon Mariánek nedávno ve svém videu vyzval Karlose Vémolu k zápasu, za který by český bojovník dostal 10 milionů korun.

Zároveň ale střihač Jakea Paula urazil organizaci Oktagon a zejména Ondřeje Novotného, kterého častoval několika urážkami.

Vémola na svém livestreamu reagoval na tyto témata. Ondřeje Novotného se zastal a zmínil, že Oktagon výrazně napomohl česko-slovenskému MMA.

“Nechápu, proč uráží promotéry, jako je Ondra Novotný. Ať si o Ondrovi myslíte co chcete, tak on a Palo Neruda mají jednu z největších evropských organizací. Tihle dva frajeři mají podíl na růstu česko-slovenského MMA,” řekl.

Za prvé udělali OKTAGON z ničeho a za druhé i v pandemii dokázali to, že zápasníci můžou dál zápasit. Kdyby ti zápasníci zápasit nemohli, tak by museli chodit do práce a nemohli by trénovat, čímž by přímou úměrou šla kvalita dolů,” dodal.

Díky organizaci navíc vzniklo širší povědomí o MMA, které je nyní v České republice i na Slovensku v pětici nejsledovanějších sportů.

Zdroj: Karlos Vémola Instagram, MMA Shorties

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené