Trpaslík zesměšnil obra! Sheffield zvítězil na hřišti Manchesteru United

Manchester United nezvládl domácí zápas se Sheffieldem a po prohře 1:2 zůstává druhý. Skóre otevřel Kean Bryan, vyrovnával Harry Maguire a o výsledku rozhodl ve druhé půli Oliver Burke.

Zdroj: sufc.co.uk

První šanci zápasu měl v jedenácté minutě Marcus Rashford, z voleje však bránu netrefil. V 17. minutě se v tutové šanci ocitl Billy Sharp, David De Gea ale jeho pokus nohou vyrazil.

Ve 24. minutě už španělský gólman jen přihlížel. Centr zprava přistál na hlavě Keana Bryana, jenž o tyč otevřel gólový účet. Po inkasování Manchester zabral, do střeleckých pozic se ale nedostával.

Když Rashford v dobré pozici hlavou zamířil pouze doprostřed branky, bylo jasné, že se do kabin půjde za stavu 0:1.

Druhý poločas odstartovala velká šance Masona Greenwooda, ten ale zadní tyč o kousek minul. V 55. minutě měl druhý gól hostí na noze David McGoldrick, šajtlí však těsně minul zadní tyčku.

V 64. minutě přišlo vyrovnání. Centr od rohového praporku přistál na hlavě Harryho Maguira, jenž hlavou propálil Aarona Ramsdala. Hned deset minut nato už ale Sheffield opět vedl. Olivier Burke otřel míč o Axela Tuanzebeho a De Gea už nestihl zareagovat.

Manchester už si větší šanci nevypracoval a doma prohrál s posledním Sheffieldem 1:2.