Trénovat můžeme a hrát bez diváků ne? Nevidím v tom rozdíl. Lockdown? Mě Babiš doma neudrží, tvrdí Petr Rada

Petr Rada je impulsivní a vždy řekne to, co si zrovna myslí. Tak učinil i v rozhovoru pro ČT Sport. Rozpovídal se o současné situaci ohledně koronaviru i případném lockdownu, kterým straší Andrej Babiš občany České republiky.

Zdroj: fkjablonec.cz

Petr Rada a emoce? To prostě patří k sobě a nejlépe ještě v rozhovorech pro média. Nyní to potvrdil. Mluvil totiž o nových opatřeních kvůli koronaviru. Přerušila se totiž ligová soutěž, což Radu mrzí.

Jablonecký kouč nicméně chápe, že opatření jsou třeba, ale chtěl by, aby alespoň vše dávalo smysl. Mimo to zavtipkoval na pravidelné testování, které musí podstupovat. „Jednou týdně jsme testovaní. Já už mám nos jako nosorožec. Mám za sebou čtrnáct testů,“ nechal se slyšet s tím, že by testy měly stačit k tomu, aby mohla Fortuna liga pokračovat.

Ostatně také nechápe, že když už je zakázáno hrát, proč je povoleno trénovat: „Trénovat můžeme, hrát ne. Nevidím mezi tréninkem a zápasem bez diváků moc rozdíl, dodržujeme všechna hygienická opatření jsme venku, myjeme si ruce, kluci nejsou ve sprše pohromadě. Já nejsem odpovědný za zdraví národa, ale myslím si, že když můžeme trénovat, tak bychom měli mít možnost i hrát.“

Ani pro strašení Lockdownem Petr Rada nemá pochopení. Sám řekl, že mu to už připadá na hlavu a že jej Andrej Babiš rozhodně doma neudrží, i kdyby mu stál před vraty.

Rovněž kouč Jablonce vyjádřil obavu, že pro sport a kulturu mohou tato opatření skončit tragicky. Doufejme tedy, že se tak nestane.

Zdroj: ČT Sport


Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Dělaj z lidí Ovce , pokus o zotročení , nemoci se lidé bojí .
  Státy vedou šílenci s šílenými záměry – John Lennon
  Někde jsem četl o svobodě tisku – Martin Luter King
  Musíme vymyslet nějakou nemoc – The Simpsons
  Velký Bratr tě sleduje ,vymejvání mozků 2+2=5 – 1984 Georg Orwel
  Vše podle zákona , právo je na naší straně – John Edgar Hoover
  TAK KONEČNĚ – Covid 19 – 🤔😟náhubek a ovce šlapou stejnou pěšinou.🤭🤫Nemoc zabrala lid se bojí.😧

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Ján Greguš: Přestup do Minnesoty? Nevěděl jsem do čeho jdu, ale s odstupem času hodnotím své rozhodnutí velmi pozitivně

Devětadvacetiletý záložník Ján Greguš zaujal svými výkony v dresech Baníku Ostrava a Jablonce, odkud přestoupil do dánského klubu FC Kodaň. Rodák z Nitry se rozhodl v loňském roce opustit Evropu a zamířil do zámořské MLS, kde nastupuje za Minnesotu United.

Berbrova cesta k moci – díl 2. Vykonávači zla a nejvyšší krytí

Nechal si říkat Náčelník, Taťka, klaněli se mu lidé mnohem vzdělanější, chytřejší, kteří ve fotbale dosáhli na vysoké mety a proslavili ho po celém světě. Čím si Roman Berbr, osoba nepříliš vyspělého intelektu, hulvátského chování bez sociálních vazeb.

Obhájce titulu odstartuje nový ročník Ligy mistrů s nepříjemným Atlétikem Madrid: Preview a tipy na sázení

Bayern Mnichov po dlouhých měsících konečně prohrál! Ve druhém ligovém kole je zaskočil Hoffenheim, od té doby už ale zase mnichovský celek drtí jednoho soupeře za druhým. To Atlétiku Madrid se určitě nedaří podle představ, v aktuální sezoně jsou však stále neporažení!