Reklama

Tohle ti na mě stačit nebude! Attila bude sledovat, jak tě zmlátím, vzkazuje Vémola Pirátovi

Měl to být jeho večer, měl se stát šampionem střední váhy. Namísto toho musel sledovat, jak jeho místo přebral Samuel Pirát Krištofič. Karlos Vémola se totiž krátce před zápasem zranil a čeká jej dlouhá pauza a série operací. Co novému prozatímnímu šampionovi své váhy řekl?

Extrémně vyrovnanou pětikolovou bitvu absolvoval Samuel Krištofič, který na body dokázal porazit Marcina Naruszczku. Zápas však pro fanoušky nebyl tolik atraktivní, jak se očekávalo.

Z výsledku však měl Pirát ohromnou radost, třebaže byl zápas vyrovnanější, než sám očekával. Radost mu nezkazil ani Karlos Vémola, který po souboji přišel do klece.

„Gratuluju, diváci se tak nudili, že začali během zápasu dělat mexické vlny. S takovým výkonem proti mně nemáš vůbec žádnou šanci,“ řekl Terminátor Pirátovi uprostřed klece.

„Já teď budu makat, abych byl co nejdřív zpět a vrátil pás tam, kam patří. Všichni vědí, že v Oktagonu je jen jeden král. Budu zpět dřív, než si všichni myslí,“ pokračoval Vémola ve svém vyjádření.

Pochopitelně si neodpustil rýpnutí do Attily Végha, který Piráta vedl do zápasu: „Attilka se mnou zápasit nechce. Pomáhal Mikuláškovi a Ďatelinkovi. Teď se bude dívat na to, jak zmlátím Piráta.“

Jestli je ale v Oktagonu někdo, koho trashtalk v podání Terminátora nijak nerozhodí, pak je to právě Pirát, který i po pětikolové vysilující bitvě dokázal kontrovat.

„Až na tebe budu mít plnohodnotnou přípravu, ten výkon bude úplně jiný. Všichni vím, že pořád dokola jen mluvíš. Titul je můj a u mě taky zůstane,“ reagoval Krištofič na Vémolův proslov, přičemž se dočkal i aplausu publika.

Máme se tedy na co těšit!

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené