Ter Stegen: Uklízení domu je také cvičením

Barcelona, konkrétně její YouTube kanál, naplánoval a vedl další rozhovor s hráčem zavřeným v karanténě. Tentokrát byl pánem na holení brankář Marc-André ter Stegen, jenž promluvil o tom, co s rodinou dělá a jak probíhají jeho dny. Interview tentokrát vedl Aviv Levy, správce sociálních sítí klubu.

Embed from Getty Images

Já i má rodina se cítíme dobře. Jsme doma, jako by měli být všichni. Všichni jsme ve stejné situaci a potřebujeme motivovat lidi k tomu, aby zůstali doma. Můžeme ovlivnit jiné lidi a tak je třeba připomenout, jak důležité je nevycházet ven. S rodinou v Německu udržuji kontakt přes Facebook.

Je tam stejná situace jako ve Španělsku a po celé Evropě. Všem se nám daří. Po většinu času jsem v obývacím pokoji, kuchyni nebo posilovně. Každý den opakuji spoustu cvičení a někdy trénuji ještě před snídaní. Uklízím dům, což je také cvičením a dělíme si úkoly. Je jednoduché být v kontaktu se zaměstnanci Barcelony.

Jsme rozdělení do skupin, aby to bylo snazší a komunikace je plynulá. Mému synovi jsou dnes tři měsíce a slavíme to doma. Je to pro mě jako otce intenzivní období a tato situace s koronavirem mi umožňuje trávit více času se svou rodinou. Normálně se má žena o půlnoci vzbudí a jde jej utěšit, ale nyní si to můžeme rozdělit.

Ben se budí pouze jednou za noc. Doma je hodně co dělat a ještě jsem se nedostal k zahrádkaření. Každý den trénuji, vaříme, čteme a spolu si i hrajeme. Snažíme se jíst svěží produkty a vařit na dva dny, což je více praktické. Na snídani si třeba dávám domácí müsli. A jsem velmi vášnivý kávař. Kupuji si ji od jedné firmy z Castelldefels.

Mám rád kávu z Hondurasu, obzvláště pak jednu, která se jmenuje La Perla. Z hudby mám rád Lucase Grahama. Dnes jsem v rádiu poslouchal devadesátky a reggeaton? Ne, jako pro většinu sportů. K zabavení doporučuji seriál Galileo, sledování zpravodajství a pak pražení kávy. A až budu moci opustit dům, projdu se po pláži nebo po městě.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.