Reklama

Slavia v Česku nemá konkurenci! Její kádr má bezmála dvakrát větší hodnotu než na Spartě

Slavia v českém fotbale nemá konkurenci a jde to vidět i na hodnotě hráčů v týmu. Kádr sešívaných dosahuje hodnoty 84,24 milionů liber, což je skoro dvakrát více než hodnota kádru na Spartě.

V hodnotě hráčů jednoznačně kraluje Slavia. Pokud bychom sečetli hodnoty všech hráčů na její soupisce, dobrali bychom se k částce 84,24 milionů liber, což je v přepočtu přes 2,5 miliardy korun.

Když se na soupisku Slavie podíváme detailněji, zde je nejdražším hráčem Abdallah Sima, jenž je na trhu oceněn na 9,90 milionů liber. Za ním jsou pak se 6,75 miliony liber Ondřej Kolář a David Zima.

Co se týče Fortuna ligy, tak za Slavií je v tomto ohledu na druhém místě Sparta. Hráči na její soupisce jsou dohromady oceněni na 45,90 milionů liber, tedy v přepočtu asi 1,36 miliardy korun.

Není překvapením, že Spartu táhne Adam Hložek. Ten má na trhu úctyhodnou hodnotu 15,30 milionů liber. Druhý Ladislav Krejčí mladší však už “jen” 4,05 milionů liber.

Za pražskými S je na třetím místě Viktoria Plzeň s celkovou tržní hodnotou 23,72 milionů liber. Ostatní prvoligové týmy pak už nedosahují ani hodnoty 10 milionů liber.

Zdroj: Transfermarkt

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Výborný a určitě pravdivý článek … je neuvěřitelné, za co jsou dnes novináři placení .

  2. Fífo Fífo argument jak prase… Kdyby mamalas Kretinsky nic nedal spartě, tak taky nemá nic a hraje 1A třídu..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené