Reklama

Skvělá zpráva! Na dresy hokejové reprezentace se vrátí státní znak. Jak reaguje veřejnost?

Radost a nadšení! Mnoho fanoušků si stále nezvyklo na dresy, v nichž nastupuje hokejová reprezentace České republiky. Už za pár měsíců se však alespoň na chvíli vrátí na dresy státní znak.

Psal se rok 2018, když došlo k revoluci. Velký státní znak nahradil na dresech hokejové reprezentace jakýsi český lev (logo Českého hokeje), který ale spíše připomíná logo Scanie.

Že by si tento krok získal na svou stranu fanoušky? Kdepak. Doteď si mnoho lidí na tyto dresy nezvyklo. Na Moravě a ve Slezsku dokonce několik hokejových příznivců přestalo reprezentaci fandit, jelikož na dresech chybí moravská a slezská orlice.

Minimálně na blížící se zimní olympijské hry se ale mohou těšit všichni, komu se dresy s velkým státním znakem líbily, jelikož se tento státní symbol vrátí zpět na své původní místo.

Olympijského hokejového turnaje se v Číně zúčastní 12 států. Česká republika se v základní skupině utká s Ruskem, Švýcarskem a Dánskem.

Jak na dresy reaguje veřejnost?

Jak již bylo zmíněno, dresy s logem svazu nebyly vnímány zrovna pozitivně. Když tedy reprezentace oznámila návrat státního znaku, na sociálních sítích sršel hlavně optimismus.

„Perfektní dres. Takhle ho už nechte i pro ostatní zápasy mimo ZOH! Ten paskvil lev je prostě trapný,“ má jasno jeden z fanoušků.

Moravané a Slezané se radovali z návratu svých zemských symbolů na dresy a zdá se, že konečně mají pro nadcházející olympijské hry i v hokeji svého favorita.

„Když tak koukám na ty reakce, mohla by se reprezentace zamyslet, jestli se nevrátit k našemu znaku natrvalo! Ta Scanie je fakt strašná,“ reaguje další příznivec na komentáře dalších fanoušků, které byly prakticky jen pozitivní.

Zavládla tedy obrovská radost. Snad dresy přinesou úspěch také na ledě.

Zdroj: Česká hokejová reprezentace

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Hokejový svaz se stále zabýval pitomostmi,jako byl ten bílý flek na dresech.Z toho důvodu mne přestala ta “údajná reprezentace” zajímat.Ještě dát po papuli Kejvalovi,který chtěl změnit hymnu a všechny ty pitomce vyhnat.Kejval tvrdil,že to financoval sám a stálo to 600 000.- korun.Kde je tedy vzal,když je to jenom bafuňář,který vládne finančními prostředky na olympijské sporty?Kolik stálo předělat státní znak na bílý flek?Mají vůbec bafuňáři co na práci,když mají čas na vymýšlení dementností?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené