Sima může v derby proti Spartě nastoupit! Komise mu snížila trest

Abdallah Sima je jednoznačně největší kometou aktuální sezóny a Slavii již několikrát pomohl svými góly. Třeba i na podzim v derby, když Spartě vstřelil 2 góly. Na jaře ale do utkání dvou největších rivalů neměl nastoupit kvůli červené kartě z utkání proti Opavě. Odvolací komise mu ovšem tento trest zrušila.

Zdroj: SK Slavia Praha

V duelu proti Opavě dobíhal Sima dlouhý míč za obranu, ke kterému vyrazil také brankář Fendrych. Senegalský útočník si chtěl míč píchnout před opavským gólmanem, ten ale odehrál balón jako první a 19letý útočník trefil Fendrycha šlapákem.

Hlavní rozhodčí nejprve udělil pouze žlutou kartu, po konzultaci s videorozhodčím ale svůj verdikt přehodnotil a udělil Simovi kartu červenou.

Disciplinární komise pak Senegalci udělila trest na dva zápasy, měl tedy stát proti Brnu a Spartě. Proti Zbrojovce si svůj trest odstál, do derby už s ním ale může trenér Trpišovský počítat.

Odvolací komise FAČR mu totiž trest snížila ze 2 na 1 utkání. Slavia tak nepřijde o druhého nejlepšího střelce ligy, který bude moc do derby nastoupit.

“Jednalo se o úmysl nepřímý, z přezkoumávání videozáznamu je dokonce patrné, že se hráč snažil střet zmírnit. Z těchto důvodů Odvolací komise rozhodla tak, že hráči snížila trest na jedno soutěžní utkání,” odůvodnil rozhodnutí předseda komise.

Zdroj: Luděk Mádl

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Očekávaný výsledek, Slávie je v zákulisí momentálně silnější než Plzeň neblahé paměti.

 2. Ty vol. Tvrdíku ty zmrde ty jsi ještě větší kurva než byl Berbr !!! S tebou a Šmicrem to by to Český fotbal zase “vyhrál” !! Vy 2 by jste byli stejní zmr.. jako Berbr se Šadkem !!

 3. Simu řeší disciplinarka často a opakovaně!
  Je velmi podivné a podezřelé, ze zrovna jemu odpustili polovinu trestu. ☺☺☺.

 4. Má prorocká slova se naplňují. Odborník se nezapře. Luftjarda je ještě větší gengstr než Berbr. Slavia chce podle zneužít vlny vzepětí pseudovlastenectví vyprovokovaného “nemoudrým” výrokem slavistického hráče. To už je opravdu neskutečná drzost tohoto pročínského pohunka! Mám k Rosickému 100+1 přípomínek a výhrad, ale teď a v tomto případě se plně stavím na jeho stranu! To si necháme takhle srát na hlavu od Zemanem podporovaného zmetka. Vivat Arsenal!

 5. Jak to říkával jeden Velký čáp o tom silnějším psovi?
  Požádat tak Baník nebo Budějice ,tak je to bez šance.
  Prostě kdo dřív příjde ten dřív mele slabšího kopnem do prdele.

 6. Ty vole, tak to už je tak okatý. Neustále svaz Slávii ustupuje. Kdyby tohle chtěl kterýkoliv jiný klub, tak ho pošlou do prdele. Doufám, že to Sparta a kluby, proti kterým neměl nastoupit, budou řešit. Ostatní kluby nemůžou hrát se svými nejlepšími hráči a Slávia ano? Něco je shnilého ve státě českém.

 7. Už se nás ty zmrdi čínští boji, tak poslali vyjednávat toho svýho zkurvenýho bolševika! A když bude nejhůř tak se sešívaní zmrdi nechají zavřít do karantény! Doufám, že je Arsenal seřeže kryply bolševicko-čínský!!!

 8. Teď se potvrdilo jak je tahle sezóna neregulérní! Come on Gunners, come on! Fuck of Slavia!!!!!

 9. Přátelé Rudí !
  Nebuďte sprostí – oslavujte, máte zasloužený postup v poháru !
  Hurá na double !

 10. Božě článek o Slávce a tady je rudě nablito 🙂 . Vy rudí chytráci,stačí si přečíst vyjádření proč byl trest snížen a nemusíte ze sebe dělt totální blbce. V právní státě se může každý odvolat pro ti rozhodnutí ,ale to vy asi vůbec nevíte. No co chtít od rudých opic 🙂 🙂

 11. Naprosto normální způsob, kdy se druhá polovina trestu mění v podminku u hráčů s dobrou disciplinární minulosti. A ví to každý, kdo má v hlavě alespoň něco. Chápu, že to je u fanoušků Sparty naprosto výjimečný. Spolu se strachem z derby vás to evidentně nutí psát nesmyslné příspěvky. Takže pokračovat. Ať se lidskou hloupostí pobavime.

 12. Standardní postup ve všech soutěžích…po polovině trestu možnost požádat o zrušení… pokud k tomu dojde, automaticky naskakuje podmínka tzn.dostane-li během derby červenou, bude následný trest za daný přestupek vyšší. Takže asi tak a bez ohledu, zda jde o Spartu, Slavii nebo Horní Kotěhůlky..

 13. S dementy jako jste Vy dva se bavit nebudu. Podejte si ruce, vylízaný čínští komunisti!!!!!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.

Absence Krejčího může být pro Spartu fatální! Variant na stopera již moc nezbývá

Pražská Sparta v úterý oznámila pro fanoušky nemilou zprávu. Ladislav Krejčí mladší má zlomeninu v zánártní kůstce na noze a sezóna 2020/21 pro něj skončila. Trenéru Pavlu Vrbovi tak vypadla další varianta na post stopera.