Spojte se s námi

Fortuna liga

Schyluje se k bitvě o zlínský kraj, kdo bude vládcem kraje?

Publikováno

dne

Je to tady. Den, na který se těší snad každý příznivce Slovácka a Zlína. Zlínskou Letnou dnes nečeká pouze další fotbalový zápas. Čeká ji souboj o nadvládu v celém kraji. Poslední hosté přijedou na půdu účastníka Evropské ligy, jenž ovšem na ligové scéně poněkud tápe.

Každému musí být jasné, že souboj na trávníku bude velmi vyrovnaný. Slovácko je sice poslední, ale jsou zkrátka zápasy, kdy postavení v tabulce nehraje žádnou roli. Fotbalisté si nedarují ani centimetr hřiště, půjdou do každého souboje naplno a nebude nouze ani o vyhrocené okamžiky.

http://gty.im/855276746

Ty ještě vyhrocenější ale přijdou nejspíše ještě před zápasem, či těsně po něm. Nesmiřitelné fanouškovské tábory si rozhodně nedají nic zadarmo. Zlín čeká modro-bílá invaze, naopak domácí ultras se chystají na pořádnou obranu svého stadionu. Co to pro nás znamená?

Kromě možných střetů obou přívrženců ať už mezi sebou, či s policisty, tak i naprosto elektrizující atmosféru. A zajisté také nejedno povedené choreo.

 

Doufejme jen, že utkání proběhne bez nějakého nutného přerušování. Je jasné, že k nějakým potyčkám dojde, snad se ale omezí ultras na nefandící souboje mimo stadion. Předvést by se měli hlavně v ochozech. Všichni se na tuto bitvu nesmírně těší. Pokud máte možnost, neváhejte navštívit zápas osobně. A pokud ne, tak nasajte atmosféru alespoň pomocí streamu. Rozhodně neprohloupíte.

Reklama

Oblíbené