Schyluje se k bitvě o zlínský kraj, kdo bude vládcem kraje?

Je to tady. Den, na který se těší snad každý příznivce Slovácka a Zlína. Zlínskou Letnou dnes nečeká pouze další fotbalový zápas. Čeká ji souboj o nadvládu v celém kraji. Poslední hosté přijedou na půdu účastníka Evropské ligy, jenž ovšem na ligové scéně poněkud tápe.

Každému musí být jasné, že souboj na trávníku bude velmi vyrovnaný. Slovácko je sice poslední, ale jsou zkrátka zápasy, kdy postavení v tabulce nehraje žádnou roli. Fotbalisté si nedarují ani centimetr hřiště, půjdou do každého souboje naplno a nebude nouze ani o vyhrocené okamžiky.

http://gty.im/855276746

Ty ještě vyhrocenější ale přijdou nejspíše ještě před zápasem, či těsně po něm. Nesmiřitelné fanouškovské tábory si rozhodně nedají nic zadarmo. Zlín čeká modro-bílá invaze, naopak domácí ultras se chystají na pořádnou obranu svého stadionu. Co to pro nás znamená?

Kromě možných střetů obou přívrženců ať už mezi sebou, či s policisty, tak i naprosto elektrizující atmosféru. A zajisté také nejedno povedené choreo.

 

Doufejme jen, že utkání proběhne bez nějakého nutného přerušování. Je jasné, že k nějakým potyčkám dojde, snad se ale omezí ultras na nefandící souboje mimo stadion. Předvést by se měli hlavně v ochozech. Všichni se na tuto bitvu nesmírně těší. Pokud máte možnost, neváhejte navštívit zápas osobně. A pokud ne, tak nasajte atmosféru alespoň pomocí streamu. Rozhodně neprohloupíte.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kauza Kúdela? Pouhá snaha odvrátit výsledek! Cílem bylo vytvoření tlaku na UEFA, říká skotský běžec

Kauza ohledně Ondřeje Kúdely a údajného rasismu je již známa i široké veřejnosti, která se o fotbal jako takový nezajímá. Nyní se k této kauze připojil skotský běžec Eddie Stewart, který žije od roku 1992 v České republice.

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.