Řepka: Rád bych věřil, že je tohle velká facka. Dočkal pro mě není lídr

Tomáš Řepka je v poslední době na svém instagramovém profilu velmi aktivní. Třeba v neděli s fanoušky diskutoval o výkonu Sparty ve šlágru kola s Plzní. Co bývalý hráč West Hamu či Fiorentiny prozradil?

Zdroj: sparta.cz

Tomáš Řepka přišel do Sparty v roce 1995 z Baníku Ostrava. Na Letné strávil tři roky a po zahraničních angažmá v Anglii a Itálii se do Sparty vrátil v roce 2006.

S pražským celkem získal čtyři mistrovské tituly a už navždy bude k tomuto celku neodmyslitelně patřit.

„Nedokážu si to vysvětlit, hraje prakticky stejná sestava. S Celticem dokázali, že to jde, dneska to byl šílený výkon a je to škoda. Omlouvat to únavou je kravina. Jsou to mladý kluci a měli by zvládnout mnohem víc. Rád bych věřil, že je tohle velká facka,“ začal Tomáš Řepka.

„My jsme ve West Hamu hrávali tři zápasy v týdnu a unavený nebyl nikdo. Česká liga se ale s Premier League nedá srovnávat, bohužel v ničem,“ pokračoval bývalý hráč letenských.

Tomáš Řepka zhodnotil i výkon Bořka Dočkala. „Až tak nadšený z jeho výkonu nejsem. Pro mě to není lídr, čekal jsem od něj víc.“ A co očekává od Martina Mincheva? „Já ani nevím, že tam je,“ dodal Tomáš Řepka.

Zdroj: instagramový profil Tomáše Řepky

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Řepáku těch facek za posledních 3.5 roku dostala Sparta tolik a bylo to uplně k ničemu – stále jsou ve vedení místo odborníku jen kamaradičci protekčaci mazanci kteří do Sparty místo mladých běhavých rychlostně technicky zdatných fotbalistu tahají pruměráky ligy- dlouhodobě zraněné nebo vysloužilci a těm všem dávají obrovské základní platy za nic místo nižších základu a o to vyššich premii za vítězství – počet vstřelených golu- umístění v tabulce – za postupy do Evropských poháru a v nich postup do jarních zápasu atd.atd. !! Kvalita kádru je žalostná a 100% je za to zodpovědný T.Rosický a jeho protekční bratřiček šef “užasného” skauting oddělení !

 2. Millwalle,tebe už by měli banovat.Jsi nepříčetný,tak se běž léčit.Víš kulové,jak to ve Spartě chodí a jenom si honíš ego.S tím idiotem nemá cenu se bavit,je jako kolovrátek.Jinak si dovolím tvrdit,že Řepka má pravdu.On je sice magor,ale na hřišti by nechal duši za každého stavu.A to u dnešních údajných “fotbalistů” ve Spartě není vidět.Od Dočkala se už nedá očekávat nějaké výrazné zlepšení a mnozí hráči nemají ve Spartě vůbec být.Jenže také nehrají a točí se stále stejní hráči.Podle toho také vypadají výsledky.Sparta byla první díky výhodnému losu a hráči si mysleli,že to bude i nadále.A to se spletli.Měli by si pamatovat,že proti Spartě se hraje ne na 100,ale 200%.

  • Jojo za pravdu banovat a za potvrzenou pravdu rovno zavírat co ? To by se těm zaslepencum líbilo že ? 😁 Přesně tak to se chovali komouši kdo neuctíval Stalina a Ksč tak toho umlčet po připadě zavřít – v tom to jen prohodíme Stalina za Rosického ( stejný kult osobnosti pro některé) a místo Ksč dáme vedení Sparty a je to zcela stejné že ? Pravda se fanatikum a zaslepencum nikdy nelíbila !😉

  • Petr Majevský. Dobře si všichni pamatujeme, jak Řepka nechával na hřišti “duši”. Zezadu kopal do protihráčů! Mlátil do kamery! Házel protihráčům míče do obličeje! Plival po všech okolo! A Podobné zkraty!!!!!
   Pamatuju si, když byl u Krause. Kraus se ptá, jak to děláte, že jste tak úspěšný obránce? Řepka odpovídá. Jednoduše, přitočím se k útočníkovi, a tak, aby to rozhodčí neslyšel, mu řeknu, jestli sem budeš chodit, zlámu ti nohy. Prostě MAGOR!!!!!
   Taky, když byl v zahraničí, byl nejvylučovanějším hráčem!!! Jen u nás mu to všechno procházelo! Protože hrál ve Spartě!!!!!!

 3. sparta má kádr na třetího fleka, plzeň nebo slavii mohou porazit tak v jednom z pěti zápasů.
  pokud v klubu existuje koncepční práce, tak je velmi utajena. jaký styl se chce hrát, kdo je
  kostra týmu, kde je třeba doplnit ??? doplňování mužstva působí chaoticky, vedle koho mají
  hložkové, karabcové a další vyrůst ?

 4. Kdo viděl Spartu v Plzni,tak musí uznat,že Dočkal tam akorát Spartě překážel.Není to poprvé,kdy
  Dočkal místo kvalitního hraní,se jenom hádá s rozhodčím.Například jinde v Evropě by každej
  rozhodčí za jeho chování ho vyloučil. Už zdaleka není pro Spartu přínosem.

  • Bohužel to vidí všichni kromě vedení Sparty – pana trenéra a x zaslepencu z řad fanoušku Sparty kteří si nechtějí ani přiznat že jejich buh T.Rosický má na tom všem ale hlavně špatně poskladaném kádru největší díl viny – po 2 letech ve funkci je jeho “práce” za 1mil.kč měsíčně žalostná !! Obavám se že stále mu nedošlo že v kádru nemá co dělat 6-7 hráču a další 3 jsou na hraně a že pokud v zimě nepřivede mladé rychlé technicky zdatné běhavé krajní obránce ( místo Hanouska a Vidheima) + top hráče do věku max.27 roku na post Dočkala ( ten pryč spolu s Trávníkem ) který bude běhavý rychlostně technicky vybavený tak žadný uspěch v podobě titulu nelze vubec očekávat a ani slabou náplast v podobě vítězství v Mol cupu ! Samozřejmě by se hodil i daleko kvalitnější golman než je Heča a utočník místo Kozáka nějaký 190cm vysoký statný ale zároveň běhavý technicky kvalitní golový !

    • Tak oni ti hráči byli jenom že je “udělala” Slavie nebo Plzeň či odešli rovnou do zahraničí – teprve pak z toho co zbylo brala Sparta tak že většinou ty zcela pruměrné….. a on neni jen Český trh. Je neuvěřitelné že Táborsko či na Slovensku Trenčín Dunajská Streda i Slovan jsou schopni přivést výborné fotbalisty s cenou od 100 tis.£ do 700 tis.€ z kterých během 1 sezony udělají fotbalisty s cenou 15- 60 mil.kč !! Prostě jejich skauting pracuje evidentně lépe a má zřejmě i lepší kontakty než T.Rosický s protekčnim bratříčkem směšnym “šefem” skautingu ! Kdyby Sparta snížila nehorázný plat Rosického z 1 milionu kč měsíčně na 500 tis.kč tak za druhých 500 tis.kč by mohla zaměstnat opravdu kvalitní skauty pro Slovensko a Polsko kde jistě hraje několik zajímavých fotbalistu…… a místo J.Rosického angažovat opravdu špičkového zkušeného skauta s kontakty !

 5. Mám pocit,že ta Sparta poslední léta neustále žije v bublině my jsme Sparta a kdo je víc.Pořád nepochopili,že jim vlak nejen ujíždí ale s prvního peronu ,už ujel.Obdivuji např.Liberec ,který rozpráší téměř každého půl roku základní sestavu přivede 10 nových hráčů různé náhradníky mladé kluky a vždy to skloubí ,tak že za třetinové peníze oproti Spartě hrají poháry.To stejné výběr trenérů.Navíc si prodejem hráčů vidělají na další sezonu.To je ta správná tržní ekonomika ve Spartě si vždycky trhnou ,tak nohou.Navíc vyhozené stamiliony pana majitele a desítky flákačů ve vedení.Kdybych se znovu vrátil do měšťanky a třídní se mně zeptala,kam půjdu studovat nebo,jakou mám představu uplatnit se na trhu práce,tak jednoznačně bych musel říct pracovat ve vedení Sparty.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Malík se bojí veřejnosti, Sparta hledá lepší dorostence

Zástupce vedení české fotbalové asociace se bál jít do pořadu na veřejnoprávní televizi. Rudý motor se zadrhl, Sparta po porážce v Plzni padla ostudně doma s Českými Budějovicemi.

Golden Boy 2020: Proč jsem volil Ansu Fatiho? Vynikající technik, prostě úžasný

Bylo to hodně složité rozhodování. Nabídka vynikajících fotbalistů evropských klubů do 21 let – bohužel opět bez českých zástupců – byla pestrá.

PSG vs. RB Lipsko: Preview a tipy na sázení

V úterý večer bude čekat PSG a RB Lipsko naprosto klíčový duel, který by mohl výrazně napovědět o vývoji ve skupině H, která se zatím pro pařížský celek nevyvíjí vůbec dobře.