Procházka reagoval na Rakicovo odmítnutí zápasu: Chceš titulový zápas? Vem si ho, já si pro titul stejně dojdu

Smolař Jiří Procházka? Už druhý bijec z první desítky jeho váhy odmítl potenciální zápas s moravským rodákem. Nejprve Krylov, nyní Rakic, na jehož vyjádření “Denisa” reagoval na sociálních sítích.

Zdroj: twitter.com/jiri_bjp

Aleksandar Rakic, který je čtyřkou polotěžké váhy UFC, se doslechl o spekulacích, že by měl mít zápas s Jiřím Procházkou, který je v žebříčku hned za ním.

Že by se k souboji ale měl? Kdepak. Poměrně jasně se vyjádřil s tím, že se nehodlá dívat za sebe. Chce totiž titul, přičemž počítá, že až bude držitelem titulu, možná by se mohl Procházka šance dočkat.

Rakicova vyjádření si všiml sám Procházka i jeho tým. Co na to moravský bijec říká? „Malý vzkaz pro kolegu z mé váhové divize, nic extra důležitého. Teď je důležité být ready a vzít zápas, který před nás vyskočí,“ započal své vyjádření.

„Ok, pokud chceš titulový zápas, vem si ho. Já si pro titul dojdu tak či tak,“ dodal “Denisa”, který si skvělým výkonem při debutu udělal vynikající jméno.

Je tedy otázkou, zdali se Procházka vůbec dočká tento rok ještě dalšího zápasu. Sám by si to velice přál, nicméně je složité mu sehnat soupeře.

Zdroj: Facebook | Jiří Procházka

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Pro PSG nadešel čas pomsty, Manchester United zavítá do Paříže: Preview a tipy na sázení

Po velkých problémech během září se PSG konečně dalo dohromady a již roztočilo svá kola na plné obrátky. Teď už by je koronavirus zaskočit neměl, přišel tedy čas se konečně pomstít za ostudnou porážku s Manchesterem United v Lize mistrů.

Revoluce v evropských pohárech díky koronaviru? UEFA připouští změnu formátu vyřazovacích bojů!

Koronavirus poznamenal celý svět. Dotklo se to pochopitelně i toho fotbalového. Nicméně snaha o to, aby se fotbalové soutěže dohrály, přinesla zajímavé inovace a zdá se, že některé z nich by se mohly stát pravidelnou součástí evropských pohárů.

Skvělé gesto nové posily Kladivářů – část finančního bonusu pošle 100 zaměstnancům svého bývalého klubu

Alžírský útočník Said Benrahma se v poslední den přestupového okna přesunul do nového týmu. Se svým bývalým klubem se však rozloučil jinak, než bývá zvykem.