Reklama

Pro hostování ve Slovácku jsem se rozhodl, protože potřebuji více hrát, říká Hellebrand

Patrik Hellebrand bude od příštího ligového kola nastupovat za Slovácko, kam se po několika málo měsících strávených v Edenu opět vrací zpět. Tentokrát na roční hostování, ovšem s možností, že si jej Slavia může stáhnout zpět už o zimní přestávce.

Zdroj: slavia.cz

Jednadvacetiletý záložník odchází do Slovácka především proto, aby hrál. Ve Slavii je přeci jenom velká konkurence a pro talentovaného hráče, kterým Hellebrand bezpochyby je, je nyní důležité především trávit co nejvíce minut na hřišti. A ty by mu Jindřich Trpišovský zřejmě nezaručil.

„Půlrok ve Slavii byla pro mě velká zkušenost. Jsem moc šťastný, že jsme dotáhli ligu do vítězného konce a získali titul. Poznal jsem nároky trenérů a prostředí nejlepšího českého klubu,“ nechal se slyšet.

„Zároveň jsem poznal tlak, který v něm panuje. Obrovsky moc mi to dalo. Pro hostování jsem se rozhodl, protože cítím, že potřebuji více hrát. Věřím, že až se do Slavie vrátím, ať už to bude teď v zimě, nebo za rok, tak ji pomůžu k dalším trofejím,“ vyjádřil se ke změně Hellebrand.

V letošní sezoně odehrál talentovaný záložník 31 zápasů, během kterých vstřelil 3 góly a u dalších 3 asistoval. V sešívaném dresu pak naskočil na jaře do 10 zápasů, ovšem bodově vyšel na prázdno.

K tomuto kroku se vyjádřil také člen představenstva Jiří Bílek: „Patrik má za sebou první aklimatizační půlrok ve Slavii. Nasbíral i několik ligových startů v kádru mistra, během kterých prokázal, jak kvalitním fotbalistou je.“

„Nicméně teď potřebuje zejména herní vytížení, které věříme, že ve Slovácku, odkud k nám přišel, získá. Jedná se o roční hostování s možností si jej po půl roce stáhnout zpět do Slavie,” zakončil Bílek

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené