Reklama

Plukovník pokračuje! Petr Rada prodloužil smlouvu a bude vést Jablonec v evropských pohárech

Dvaašedesátiletý zkušený kouč Petr Rada bude pokračovat ve své jablonecké misi. S tým ze severu Čech prodloužil smlouvu a povede svůj tým v evropských pohárech, do kterých se Jablonec díky třetí příčce v lize probojoval.

Zdroj: FK Jablonec

Petr Rada i nadále povede Jablonec jako hlavní trenér. Dvaašedesátiletý bouřlivák s klubem prodloužil smlouvu, její délka však zatím nebyla blíže specifikována.

Kouč Rada působí v klubu již čtyři sezóny, během kterých si připsal dvě třetí a dvě druhá místa v lize. K tomu přidal i start ve skupinové fázi Evropské ligy.

Není tak divu, že s ním chce klub pokračovat i nadále. Jeho práce ale nebude jednoduchá. O mnoho jeho hráčů je totiž velký zájem.

Dá se tak očekávat, že do podzimu půjde Jablonec oslaben, musí tak okamžitě jednat a nakupovat posily ze slabších celků.

A kouč Rada je jistotou harmonie v tomto celku. V lize je jedním z nejoblíbenějších trenérů, a to zejména díky vynikající práci, kterou v Jablonci dělá.

Zdroj: FK Jablonec

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Pan Rada je fotbalový srdcař a skvělý trenér a když k tomu přidá nádstavbu v podobě drápání se na tribunu vyřídit si urážky tupých fanoušků ručně a stručně je nenapodobitelný.Smůla je jen v tom kde pracuje a pro koho pracuje tomu,tak nějak kazí renomé.Tyto bouřlíváky jako on a třeba John Uličný fotbal potřebuje trenérů tedy leklých ryb je nadbytek.Fotbal je o náboji emocích a tento pán tato kritéria splňuje jen ten zaměstnavatel.

  2. Pokud projde Jablonec v Evropě prvním kolem navrhuji okamžité povýšení Plukovníka na Maršála Jezedáckého letectva.Myslím,že by s tím neměl problém ani palič fotbalových trenýrek.

  3. Rada je bouřlivák, ale jako jeden z mála trenérů dovede pracovat s hráči, které má k dispozici, nikoli jako jiní trenéři, kteří mají hráče, na které si ukážou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené