Reklama

Plukovník pokračuje! Petr Rada prodloužil smlouvu a bude vést Jablonec v evropských pohárech

Dvaašedesátiletý zkušený kouč Petr Rada bude pokračovat ve své jablonecké misi. S tým ze severu Čech prodloužil smlouvu a povede svůj tým v evropských pohárech, do kterých se Jablonec díky třetí příčce v lize probojoval.

Zdroj: FK Jablonec

Petr Rada i nadále povede Jablonec jako hlavní trenér. Dvaašedesátiletý bouřlivák s klubem prodloužil smlouvu, její délka však zatím nebyla blíže specifikována.

Kouč Rada působí v klubu již čtyři sezóny, během kterých si připsal dvě třetí a dvě druhá místa v lize. K tomu přidal i start ve skupinové fázi Evropské ligy.

Není tak divu, že s ním chce klub pokračovat i nadále. Jeho práce ale nebude jednoduchá. O mnoho jeho hráčů je totiž velký zájem.

Dá se tak očekávat, že do podzimu půjde Jablonec oslaben, musí tak okamžitě jednat a nakupovat posily ze slabších celků.

A kouč Rada je jistotou harmonie v tomto celku. V lize je jedním z nejoblíbenějších trenérů, a to zejména díky vynikající práci, kterou v Jablonci dělá.

Zdroj: FK Jablonec

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Pan Rada je fotbalový srdcař a skvělý trenér a když k tomu přidá nádstavbu v podobě drápání se na tribunu vyřídit si urážky tupých fanoušků ručně a stručně je nenapodobitelný.Smůla je jen v tom kde pracuje a pro koho pracuje tomu,tak nějak kazí renomé.Tyto bouřlíváky jako on a třeba John Uličný fotbal potřebuje trenérů tedy leklých ryb je nadbytek.Fotbal je o náboji emocích a tento pán tato kritéria splňuje jen ten zaměstnavatel.

  2. Pokud projde Jablonec v Evropě prvním kolem navrhuji okamžité povýšení Plukovníka na Maršála Jezedáckého letectva.Myslím,že by s tím neměl problém ani palič fotbalových trenýrek.

  3. Rada je bouřlivák, ale jako jeden z mála trenérů dovede pracovat s hráči, které má k dispozici, nikoli jako jiní trenéři, kteří mají hráče, na které si ukážou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Skupina smrti: Portugalsku může k postupu stačit i prohra s Francií. Co je k tomu zapotřebí?

Úřadující mistři Evropy stojí před posledním utkáním ve skupině nad propastí. V duelu s Francií hrají o všechno, porážka by je mohla vyřadit z turnaje. A nebo také ne, k tomu by se však muselo sejít pár okolností.

Chorvatsko vs. Skotsko: Preview a tipy na sázení

Chorvatsko si to v úterý rozdá se Skotskem o pravděpodobně postupové třetí místo. Oba výběry mají zatím pouhý bod a na postup budou potřeba minimálně tři. Kdo urve tolik důležitou výhru?

Potřebujeme, mít druhého útočníka vedle Schicka se schopnostmi střelce, říká někdejší asistent Brucknera

Sám moc dobře ví jaké to je vést úspěšný nároďák. Miroslav Jirkal dělal v reprezentaci asistenta legendárnímu Karlu Brucknerovi a nyní si užívá úspěšnou jízdu České republiky na mistrovství Evropy.
Reklama