Reklama

Pavel Nedvěd promluvil o budoucnosti Cristiana Ronalda! Co bude s Dybalou a Chiellinim?

Cristiano Ronaldo do Juventusu přestoupil v létě 2018. Neustále se však spekuluje o jeho budoucnosti. Tu nyní vyjasnil Pavel Nedvěd, který současně okomentoval situaci Paula Dybaly a Giorgia Chielliniho.

Juventus dokázal v sobotu v přátelském utkání porazit Cesenu 3:1 a média využila příležitosti, aby zjistila, co se plánuje se kterými hráči.

Největší zájem byl pochopitelně o budoucnost Cristiana Ronalda. Viceprezident turínského celku ji tedy vysvětlil nejstručněji a nejkonkrétněji, jak jen mohl.

„Ronaldo byl povolán na 26. července, v pondělí se připojí k týmu. Zůstane v Juventusu,“ prozradil Pavel Nedvěd pro Sky Sports.

Legenda českého fotbalu tak popřela veškeré spekulace, dle kterých měl být portugalský fenomén na odchodu z Itálie.

Řeší se však budoucnost ještě dvou hráčů Juventusu. Giorgio Chiellini je aktuálně oficiálně volným hráčem, nejisté bylo také setrvání Paula Dybaly, kterému končí kontrakt za rok.

Nedvěd očekává, že oba hráči ještě před novou sezonou podepíší s Juventusem nové kontrakty.

„Dybalův agent je v Turíně očekáván v nejbližších dnech, vše bude vyřešeno. Chiellini je na dovolené, dostal prostor na zotavení, poté budeme mluvit o nové smlouvě,“ prozradil viceprezident Juventusu.

Zdroj: Sky Sports

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené