Reklama

Očkované slávisty čeká sleva na vstupné i permanentky

O informaci, že by naočkovaní fanoušci měli mít slevu jak na vstupné, tak na permanentky, se podělil na svém twitterovém účtu David Ocetník, člen pobočky Fotbalového oddílu SK Slavia Praha – Odbor přátel AREA 114. Tato sleva by se měla týkat normálního vstupného, ale i permanentek jak na domácí ligu, tak na evropské soutěže.

V současné době povolují pravidla zaplnit – alespoň v případě Slavie – 50 % kapacity stadionu. Od 1. srpna by podle Ocetníka mohl být zase plný dům. Odvetu kvalifikace o Ligu mistrů hranou 10. srpna by tak mohl vidět zaplněný Eden.

Jednání o povolení vstupu plně očkovaných návštěvníků nad rámec stávajících kapacit prý spějí k úspěšnému konci.

„Předpoklad tedy je, že očkovaní nebudou nijak omezováni ve vstupu na stadion a určitá kapacita bude možná i pro návštěvníky s testem,“ upřesňuje Ocetník.

„Dle hygieny děti do 6ti let nemusí nic prokazovat, nad 6 let test,“ upřesňuje.

Slavie hraje první dvě kola Fortuna ligy venku – ve Zlíně a v Teplicích. První domácí zápas ji tedy čeká až 7. srpna proti Sigmě Olomouc.

Bude-li mu přihlížet více než 10 tisíc fanoušků zůstává otázkou. Doporučujeme sledovat twitterový účet Jaroslava Tvrdíka.

Zdroj: Twitter @ocetnik, Livesport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. No a po v pulce září budou rádi že jim hygiena tak jako všude povolí max. 25% kapacity stadionu kvuli zvýšení počtu nakažených tou blbou Indickou mutací ☹

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené