Reklama

Největší výstřelky Kangy? Projel zavřenou závorou i Gucci teplákovka

Bývalý záložník Sparty Guélor Kanga je velký svéraz, což během svého působení v Praze několikrát dokázal. Na hřišti byl výborným hráčem, ovšem komunikace s ním dávala sparťanům zabrat. Tiskový mluvčí Sparty Ondřej Kasík popsal některé z jeho výstřelků.

Zdroj: AC Sparta Praha

Nedávno vyšlo najevo, že Guélor Kanga dost možná není tím, za koho se vydává. Konžská federace totiž přišla s důkazy, že 30letý záložník je ve skutečnosti 35letý Kiaku-Kiaku Kanga a místo Gabonu se narodil v Kongu.

Že domluva se svérázným fotbalistou nebyla vůbec jednoduchá, dosvědčuje tiskový mluvčí Sparty Ondřej Kasík. Za svého působení ve Spartě doprovázel Kangu na disciplinární komisi a sdělil mu: “Get well dressed,” čímž chtěl říct, aby se slušně oblékl, tedy aby nasadil košili a kravatu.

Kanga to ale vzal po svém a přišel v Gucci teplákovce, což údajně v jeho kultuře znamená “Get well dressed.

Kasík pak musel komisi horlivě vysvětlovat, že oblečení, které má na sobě, stojí několikrát víc, než mají na sobě oni všichni dohromady.

“Hodně jinej lifestyle,” ohodnotil zjednodušeně Kasík v podcastu OFFSEASON bývalého fotbalistu Sparty. A přidal další historku.

Jednoho dne Kanga odjížděl z letiště, projel zavřenou závorou, následně vystoupil, nechal auto u závory, odešel si zavolat taxíka a odjel. Prostě svéráz.

Zároveň dodal, že nezávidí kolegům z Crvené Zvezdy, kteří s ním musí řešit jeho výstřelky v Bělehradě. Nedávno se třeba na letišti málem popral se security, která mu chtěla otevřít jeho kufr.

Zdroj: Podcast OFFSEASON, Ondřej Kasík

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Už několikrát jsem říkal, charakterem debil! Do party absolutně nezapadl, akorát ji rozvracel. naštěstí se ho Rosa zbavil. Ať se vrátí do pralesa odkud přišel!

    • Není ani z půlky tak dobrý jak si podle všeho myslí. To jen mýval ho miluje a nechápe že ho kabina nesnášela.

  2. Tak “get well dressed” znamená trochu něco jiného než “suit up”. Problém bude spíš v Kasíkově angličtině.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené