Mertesacker: Čechovo rapové vystoupení nás všechny uchvátilo

Po svém přestupu jsou hráči často vybízeni, aby na týmové večeři či týmovém mítinku předvedli hudební vystoupení. Stala se z toho již pěkná i zábavná tradice. Jedno z nejzajímavějších vystoupení předvedl Petr Čech, alespoň tak to ve své knize popisuje Per Mertesacker.

Embed from Getty Images

V létě 2015 opustil Čech po jedenácti letech Chelsea a přesunul se na sever Londýna na Emirates Stadium. Sám sebe před novými spoluhráči představil vskutku bravurním vystoupením. “Nikdo z nás nic podobného před tím neviděl,” popisuje německý obránce ve své nové knize Big Friendly German.

Český gólman se uvedl ve stylu freestyle rapu, ke každému stolu, u kterého seděli jak členové kádru tak managementu, předvedl pro každého jinou verzi textu. Například německé reprezentanty Mertesackera s Özilem představil takto: “Mesut Özil and Per Mertesacker, you won the World Cup, and everyone thinks you’re motherf*ckers.”

Poté se přesunul ke stolu s managementem týmu, takže raději trošku zvolnil tempo: “Right here at the top, now I need to be careful, so I better stop.” Všichni přítomní byli Čechovým hudebním nadáním uneseni, kromě hry na bicí tak předvedl, že by se mohl uplatnit i jako zpěvák.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..