Reklama

Kúdela se proti trestu odvolá! Slavia cítí velkou křivdu

Ondřej Kúdela za svou údajnou rasistickou nadávku dostal desetizápasový trest. Inspektor UEFA nenašel k rasismu žádné důkazy, disciplinární komise ale i tak vytáhla na stopera sešívaných několikazápasový distanc. To si ale pražský klub líbit nenechá a Kúdela se proti rozhodnutí odvolá.

Zdroj: SK Slavia Praha

V posledních minutách utkání mezi Rangers a Slavií se Kúdela přiblížil ke Glenu Kamarovi a něco mu pošeptal do ucha. Obsah tohoto sdělení jsme nezjistili ani po měsíci od této události, nenašel ho ani inspektor UEFA, který měl k dispozici výpovědi všech hráčů, rozhodčích i zvukových a obrazových kamer.

Finský záložník tvrdí, že ho Kúdela počastoval nadávkou, dle níž je “zku*vená opice”. Český obránce ale rasismus popírá a tvrdí, že mu namísto slova “opice” použil slovo “chlap”.

Ačkoli je zdánlivě situace v řádu tvrzení proti tvrzení, UEFA se rozhodla Kúdelu shledat vinným a napařit mu desetizápasový trest. Pokud by se rasismus skutečně prokázal, je to pochopitelné a nedalo by se nic namítat ani proti delšímu trestu.

Ale pokud inspektor po dvoutýdenním pátrání uvedl, že rasismus nedokáže potvrdit ani vyvrátit, působí trest přinejmenším divně.

Momentálně by Kúdela přišel o 10 zápasů pořádaných UEFA, tedy i o letní EURO. To si ale však Kúdela nenechá líbit a proti rozhodnutí se odvolá. Celá Slavia údajně cítí velikou křivdu.

Zdroj: Jiří Hošek

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Kúdela je prostě bulík.Sám si naběhl a to úplně zbytečně.Chápal bych ještě,kdyby Slávka prohrála a byl z toho frustrován,ale bylo to naopak.Zadělal si na velký problém v “blbé době” a teď ponese následky nejen on ,ale celá obrana Slávie.

 2. Smířit se s pokrytectvím, které zneužívá hesla proti rasismu je dost těžké. A toho pokrytectví, jak ukazuje UEFA svým výrokem, je opravdu dost.
  Martine Kudelo budeš to mít dost těžké. Tady se lámou charaktery a spoustu zbabělců Ti bude spílat. Nedej se, držíme Ti palce.

  • Přesně tak.Martine,trpět za nic je blbost. Když trpět tak za něco. Příště se proti tomu sráčovi pomalu rozeběhni,ale prudce ho nakopni do rozkroku až zaspívá fistulí árii Měsíčku na neby hlubokém.

  • Držet pale nestačí. Pošlete Kúdelovi taky nějaký finance na přilepšenou, aby měl z čeho žít, až sponzoři ze Slavie odejdou. Žádnej sponzor totiž nechce být spojován s rasismem.

 3. Kudela by měl být frajer,sklopit uši a trest přijmout. Za dva měsíce by měl potvrdit,že mu opravdu vynadal rasisticky a bude klid. Myslím,že ani Tvrdík už nevěří v jeho nevinu.

 4. Vážení pánové, máte pravdu a držme se našeho žití a přemýšlení. Nepodlehněme zvrácenostem z USA a UK.Něco podobného je i u Německa, kde audi podlehlo rozšafné stěžovatelce která v reklamě poprvé viděla banán a spletla si ho s něčím podstatně jiným.
  Ale na druhou stranu jaký je názor:
  Tým Arzenálu poklekl před našimi udatnými bojovníky a uznal poddanský vazalský vztah. Ještě že Slávisté nejsou královský klub, protože by jim měli dle zvyku a tradic políbit botu, nebo ruku.
  A UEFA, to je spolek padlých holek. A hlavně hlu*áci. Mám pravdu, protože mi nejsou schopni dokázat opak. Pane Kúdela aspoň vidíte s kým se příště nesmíte zahazovat.A mluvit jen s býlím?!
  S pozdravem sportu zdar a spravedlnosti zvlášť

 5. Kúdela to pohnojil, dostal flastr a teď by měl mlčet zalezlej v koutě. Tvrdík dělal nejdřív hrdinu, že to tak nenechá, ale teď mu to zřejmě došlo. A sice že žádnej ze slávistických sponzorů, Číňany počínaje a velkejma českejma firmama konče, nechce být spojován s rasistickým klubem. A peníze, ty byly vždycky až na prvním místě, obzvlášť ve fotbale.

 6. Největší blb Tvrdík se bojí, že přijde o koryto a prachy z rudé Číny, tak otočil jak na obrtlíku (je vidět, že je to debilní politik) a Kúdelu odepsal a vlastně potvrdil svou omluvou řeznickýmu černochovi, že Kúdelu mu připomněl, že pochází z opice. Takže večer si to může Slavia vyzkoušet. Až bude prohrávat s Arsenalem, tak některý z černochů ve Slavii může říct, že ho někdo bílej z Arsenalu nazval opicí a Slavia musí odejít ze hříště pro rasismus. Co s tím UEFA bude dělat? V tomto případě nic, protože se to nehodí, ještě Slavii napaří další trest, že si to někdo vymyslel. Bohužel, v tomto případě ten RÁSISMUS nebyl na správné straně a Angláni by to přeci nikdy neřekli. A celý fotbal může jít do pr….. Řešením je rasismus na druhou a fotbal pouze mezi hráči stejné barvy pleti, jinak z toho bude bramboračka a vyhraje vždycky ten, kdo první prohlásí, že byl rasisticky uražen. Jinak vidím, že jsem asi rasista, protože mě nevadí, že někdo nějakýmu černochovi z nějakého důvodu řekl, že je černá opice (neuráží tím rasu, ale nadává konkrétnímu černému, třeba finskému hovadu). Je úplné jědno, jestli ho nazve mužským údem nebo zvířetem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nenápadné hvězdy! Koho sledovat na Euru?

Do začátku Eura zbývá měsíc. 11. června turnaj otevře utkání Turecka s Itálií, Češi se poprvé představí tři dny nato. Jaké hráče se vyplatí na evropském šampionátu sledovat, přestože se o nich tolik nemluví.

Není pro Adama Hložka čas na přestup? Sparta mu začíná být malá

Adam Hložek je, co se fotbalových schopností týče, nepochybně největší český talent od dob Tomáše Rosického. Ve Fortuna lize už kroutí třetí sezónu, je mu přitom stále teprve 18 let.

Plzeň chce být na přestupovém trhu aktivní! Zájem má o tři záložníky, brankáře a mladého stopera Karviné

Plzeňská Viktoria nechce být pozadu, a tak již jedná o posilách na ročník 2021/22. V současné době se v klubu hojně spekulují jména tří záložníků, brankáře a stopera. O kom je řeč?