Reklama

Kteří slávisté zklamali na Feyenoordu?

Slavia Praha ve čtvrtek prohrála v Konferenční lize na hřišti Feyenoordu Rotterdam 2:1. Hlavně v první půli se jednalo o jeden z nejhorších výkonů červenobílých v této sezóně. Přestože mnoho slávistů předvedlo podprůměrné výkony, někteří z nich vyloženě zklamali.

Ibrahim Traoré

Ten, který měl společně se Ševčíkem a Stanciem držet střed zálohy, propadl. Měl velké problémy s presinkem domácích, ztrácel míče, prohrával souboje. Nakonec odehrál celý zápas a v druhé půli byl dokonce kapitánem.

Nicolae Stanciu

Slávistický špílmachr neměl svůj den. Stejně jako Traoré, ani Stanciu se nedokázal vypořádat s napadáním domácích hráčů. Do ofenzivy nepřinesl takřka žádné nápady, protože ho Feyenoord vůbec nepustil do hry. O poločase střídal.

Ubong Ekpai

Před zápasem by se mohlo zdát, že Ekpai je přesně pro tento zápas správnou volbou na kraj zálohy. Rychlý, tahový, neúnavný hráč. Jenže domácí ho dobře pokrývali, navíc se víc rozčiloval než hrál. I on šel o půli dolů.

Tento výčet by ještě mohl pokračovat. Aiham Ousou ukázal, že je příslibem do budoucna, ale na takovou úroveň, jakou předvedli domácí, ještě nemá.

Lukáš Masopust byl na levém beku utopený, chyboval, bylo vidět, že na tomto postu hrál v kariéře teprve podruhé. Stanislav Tecl sice neměl mnoho míčů, ale Jan Kuchta byl pro hru Slavie na hrotu mnohem platnější.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Je to nehorázná drzost, co si to Skotové dovolují a nejenom oni. Zápaďáci nás mají za póvl, který je jim dobrý jenom k tomu, aby nás okrádali. Je to nechutné a neuvěřitelné a do takovéto společnosti se cpeme a dáváme za vzor. Pro ně nikdy nebudeme rovnocennými partnery, ale pořád jenom ti blbci z východu. Západ pro nás není vzor, ale zhouba. Uvědomte si to vy všichni, kteří nás cpete do chřtánu západních zemí.

    • Stanislave,
      kdyby nás měli hodnotit podle vás a vašeho příspěvku, tak by nás ani za nic jiného považovat nemohli…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené