Reklama

Kolář je jednička, to všichni ví! Nemám s tím sebemenší problém, řekl po vydařené premiéře ve Slavii Mandous

Slavia vyhrála v náročném utkání se Slováckem 2:1. Hrdinou utkání byl Aleš Mandous, díky kterému brali sešívaní všechny tři body. Jak si bývalý gólman olomoucké Sigmy užil svou premiéru v dresu s hvězdou na prsou?

Pražská Slavia se dostala do vedení hned z kraje utkání, Slovácko se ale nevzdalo a sahalo po bodu. A to i poté, co sešívaní přidali druhý gól.

Slovácko nakonec míč do sítě dostalo, ale na vyrovnání se již nezmohlo. Svou premiéru ve Slavii si odbyl gólman Aleš Mandous, který předvedl vynikající výkon.

„Užil jsem si to moc, protože jsme vyhráli, za což jsem strašně rád. Škoda, že jsme ke konci dostali gól, mohlo to být veselejší. Ale já jsem moc rád za to, že jsem mohl nastoupit a pomoct klukům k vítěznému zápasu,“ řekl v rozhovoru pro klubový web.

Slavia mohla z utkání brát jenom bod, jelikož měl v závěru utkání šanci hostující Navrátil. „To mi spadl velký kámen ze srdce. Asi nejenom mně, ale všem na stadionu. Byla to velká šance, my jsme zbytečně zalezli, byli jsme pasivní a stáli jsme hluboko. Naštěstí pro nás to dal vedle,“ dodal Mandous.

Mandouse chválil i trenér Jindřich trpišovský, který jej pasoval do muže utkání. Nabízí se tak otázka, neměla by mít Slavia novou jedničku?

„Samozřejmě Koli je jednička, to všichni ví. S tím nemám sebemenší problém. Koli tady odvedl kus práce, vychytal tu několik titulů. My máme skvělý vztah, uvidíme, co trenéři vymyslí,“ zakončil bývalý hráč Olomouce.

Zdroj: SK Slavia Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Mandous. Zas takový zázrak nebyl. V rozhodující chvíli mu pomohl “dabler” Bořil, no a pak by ty chvalozpěvy tak lehce neplynuly z úst trenéra, protože koho jiného mohl tak včera večer chválit? Baha? Velmi rychle, pro mne překvapivě, tento snědý fešák ztrácí fotbalový glanc Ještě k Mandausovi. Zas tak skvělé nohy nemá a jestli si dobře vzpomínám, tak zrovna po “práci” nohama udělál ten gigantickej kiks se Slávií(?).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené