Reklama

Kdy se budeme moci těšit na návrat McGregora? Vrátí se za rok, říká Dana White

Conor McGregor je po operaci zlomené nohy, kterou si způsobil v zápase s Dustinem Poirierem. Fanoušci doufali v jeho návrat po novém roce, to ale rozhodně nehrozí, dle Dany Whitea se vrátí až za rok.

Conor McGregor se zotavuje po vážném zranění, na konci prvního kola si totiž zlomil nohu a musel tak zápas předčasně ukončit.

Trilogii tak vede Dustin Poirier, který jej porazil již podruhé. Fanoušci však doufají ve čtvrtý zápas, a to právě kvůli tomu, jak ten poslední skončil.

K tomu je ale potřeba brzké uzdravení irského zápasníka, takovéto zranění se však nedá brát na lehkou váhu a se zápasením má McGregor na dlouho dobu utrum.

Někteří doufali, že budou moci vidět oblíbeného či nenáviděného zápasníka již pár měsíců po novém roce, Dana White, šéf UFC, je však vyvedl z omylu.

„Vrátí se za rok,“ řekl stručně v rozhovoru pro TMZ Sports. Zároveň však dodal bližší plány Poiriera, kterého čeká souboj o titul.

„Dustin Poirier se teď může v klidu soustředit na své cíle, čeká ho souboj Charlesem Oliveirou o titul lehké váhy. Conora budeme řešit, až se vrátí, rivalita mezi ním a Dustinem je stále otevřená,“ dodal.

Zdroj: TMZ Sports, Top-fight

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené