Jiří Procházka se vyjádřil k zápasu Vémoly s Mikuláškem či přípravě na Reyese

Jiří Procházka už téměř šest let zápasí v zahraničních organizacích. Po očku však stále dění ve zdejší MMA scéně sleduje. Co říká o zápasu Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem? A jak se připravuje na svůj životní zápas?

Zdroj: ufc.com

“Denisa” absolvoval rozhovor pro YouTube kanál RP Records a mluvil hned o několika tématech. V první řadě ale o svém zápase. V únoru jej totiž čeká životní zápas s Dominickem Reyesem. Výhra by jej mohla přiblížit titulovému zápasu.

Jak se připravuje? Momentálně nacvičuje situace, které bude v zápase praktikovat, a ladí strategii. Velmi si pochvaluje krásně rozplánovanou a dlouho přípravu, takovou prý ještě neměl. Je to pro něj změna, za kterou je rád. Cítí se skvěle.

Vyjádřil se také k organizaci Oktagon MMA: „Vidím, jak se to mění od zápasu k zápasu a věřím, že to ještě mnohými změnami projde. Jsem rád, že tady něco je a že se něco vybudovalo. Je to fakt něco silnýho, silně mediálního. Zviditelňuje to všechny bojovníky od boxu až po MMA.“

A že organizace ve velkém cílí na média? Procházka tvrdí, že totéž dělalo UFC, když do ní přišel Conor McGregor, a že nyní je na řadě návrat do bojové roviny. Jako další level pak vidí práci s myslí u zápasníků. Změna prý musí proběhnout už jen proto, že to chtějí lidé.

U tématu Oktagon nemohl chybět ani zápas Karlose Vémoly s Václavem Mikuláškem. Procházka jej viděl ze záznamu. „Byl to tah na jednu branku, jak to Karlos umí. Ale ve splašeném stylu, chtěl to udělat co nejrychleji. Protože má tolik zkušeností ze zápasů, dopadlo to, jak jsem očekával,“ řekl “Denisa”.

Mikulášek na takový zápas ještě prý nemá zkušenosti. „Má celkem pěkný zápasy, věřím, že mu to dá jedině posun,“ dodal.

Vémola se po výhře označil českou jedničkou ve třech váhových kategoriích. „To je Kája, to je náš Kája,“ komentoval s úsměvem Procházka vyjádření svého občasného tréninkového parťáka.

Zdroj: RP Records

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Vémola … Ten kluk boxuje jak po jedný lekci, kopat taky neumí a hodit, zalehnout a bít je už prostě nudný. A k tomu to jeho ego. Už mu prosím někdo řekněte, že UFC mu uteklo a to už ve chvíli, kdy 4 z 6 zápasů projel 🤦🏻‍♂️

  2. Sám této “pseudo zábavě ” nefandím ale lidé co jsou na tohle nadržení chtějí vidět akci a ne zalehnutí a dál nic.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.