Reklama

Jaroslav Tvrdík o klubové strategii: Slavia Praha bude hledat mladé hráče!

Jaroslav Tvrdík zavítal do podcastu Angličan, kde ho vyzpovídal ostřílený žurnalista Jiří Hošek. Šéf Slavie se rozpovídal o případných odchodech, naznačil že Slavia koupila již jednoho hráče. A také promluvil o klubové strategii. Slavia bude hledat především mladé hráče, kteří by se měli dále zhodnotit.

zdroj: SK Slavia Praha

Během podcastu dostal Jiří Hošek z předsedy představenstva Slavie zajímavé informace. Sešívaní v nedávné minulosti získali defacto novou posilu, ale na její odhalení si všichni budeme muset ještě počkat.

Oficiální představení přijde pravděpodobně až v přestupovém období a po ukončení stávající sezóny.

Jaroslav Tvrdík se také rozpovídal o klubové strategii. Ta zní hledat mladé hráče a prodávat je dál se zhodnocením. Samozřejmě by se sešívaní rádi stali středoevropským gigantem, což se během pětiletého působení současného předsedy představenstva v podstatě děje.

Jaroslav Tvrdík o úspěších a klubové strategii

“Za pár dní budu mít pozici předsedy představenstva 5 let. Budou to 4 tituly, jedno druhé místo, máme dva poháry, usilujeme o třetí. Byli jsme 3x v základní skupině Evropské ligy, jednou v základní skupině Ligy mistrů,” zrekapituloval Tvrdík klubové úspěchy za jeho vedení.

“Slavia se stala předním týmem v České republice. Na té evropské scéně budeme z pohledu koeficientu vstupovat do nové sezóny asi z 27. místa, když jsem přicházel, klub měl koeficient 0.”

“Celá naše cesta směřuje k tomu kupovat mladé hráče. Měli jsme tu teď kenžskou delegaci na zápase s Arsenalem. Jirka Bílek stále pracuje na tom konceptu naší africké akademie.”

“Chtěli bychom vychovávat ještě více našich odchovanců do prvního týmu a opravdu pracujeme na tom, aby každý hráč, co přijde byl v horizontu 3-5 let, byl investicí, která ho zhodnotí.”

“Měli jsme rozdiskutováno spoustu nových sponzorů. Měli jsme rozdělané kontrakty na 80, 100 milionů. Jednalo se o partnery nadnárodní, nečeské. To je přesně to, o čem jsme snili. Pandemií se to ale přerušilo, což logicky ten finanční rozvoj nabouralo.”

Tyto zajímavé informace vypustil do světa šéf Slavie Jaroslav Tvrdík. Dlouhodobý projekt vršovického klubu pokračuje a s ním i rozvoj českého fotbalu. Co si o tom myslíte?


Zdroj: Seznam Zprávy – Angličan

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Pánové Ing.Tvrdík je Top manažer má obrovské výsledky a zároveň je příčinou závisti těch neschopných.Upozorňuji na měřítko úspěchu – výsledky -výsledky a nic než výsladky a to Slávie má.

  • Ano, volební propadák ČSSD když byl volebním manažerem, ČSA přivedl prakticky ke krachu.
   Je to TOP manažer, který vždy z neúspěšných angažmá odchází o mnoho peněz bohatší. To je nepochopitelné. Samozřejmě se neúspěchy nevztahují na Slavii, ale bez čínských peněz by i Tvrdík takovým top fotbalovým manažerem nebyl. Byl ve správný čas na správném místě, kdy číňané chtěli posílit svou pozici ve fotbale v Evropě – i to se ale musí umět. Jeho majstrštyk byl Trpišovský a hlavně to, že má Trpišovský prakticky volnou ruku. Ale jsme zase u čínských peněz, bez platu přes milion měsíčně by ani Luftjarda Trpišovského nezískal.

 2. Dejte mi prachy a lidi…pak dokážu všechno:-)))
  Čínskej lezprdel:-)) Nikdy nic neudělal sám jenom za cizí …. takovej parazit.
  Pražský i Čínský S mi jsou u zadele, akorát mi hlava nebere jak všichni demokratické země odsuzují dodržování lidských práv v číně, ale čínský prachy si vezmou…. Prostitutka se tomu říká.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené